0.49 faizli veriliyor, ek masraf yok, dosya ücreti yok! Anında 99.000 TL dijital kredi dönemi başladı!

0.49 faizli veriliyor, ek masraf yok, dosya ücreti yok! Anında 99.000 TL, 3 ay ödeme ertelemeli dijital kredi dönemi başladı! Başvuru koşulları ve detaylar haberimizde…

Ekonomi 28.08.2021 - 09:41 28.08.2021 - 09:41 Volkan Arık

0.49 faizli veriliyor, ek masraf yok, dosya ücreti yok! Anında 99.000 TL dijital kredi dönemi başladı! Acil nakit para ihtiyacı olanlar için bankalar büyük faiz indirimi yapıyor. Özellikle dijital kredi başvurusu sayesinde artık bankaya bile gitmenize gerek yok. Sadece online başvuru yaparak dakikalar içerisinde 99 bin liraya kadar Kredi kullanabilirsiniz. Ağustos ayının son günleri yaklaşırken bankalar faiz oranlarını adeta dibe çekti. Üstelik de 3 ay geri ödemesi seçenekleri ile verilen kredilerin ödeme koşulları son derece uygun. En düşük faizli kredi fırsatları ve detaylar haberimizde sizleri bekliyor...

Acil nakit ihtiyacı olan, ekonomik sıkıntı çeken, Kredi kullanarak borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlar için bankalardan Ağustos fırsatları peş peşe açıklanıyor. En az 1000 TL en fazla 99 bin TL olan acil nakit ihtiyaçlarınız için bankaya gitmenize bile gerek yok. Dijital kredi fırsatları sayesinde online başvuru yaparak hemen nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, sadece dakikalar içerisinde ATM'den kredinizi alabilirsiniz. Bankalar düşük faizli kredi kampanyalarını bugün duyurdu. Üstelik de birçok bankada ağustos ayının son günlerine özel fırsatlar bulunuyor. 0.49 faiz oranı ve 3 ay ödeme ertelemeli kredi veren en hesaplı kredi fırsatları sunan bankalar haberimizin devamında…

049-faizli-veriliyor-ek-masraf-yok-dosya-ucreti-yok-aninda-99000-tl-dijital-kredi-donemi-basladi-3

AĞUSTOS AYINDA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

Ağustos ayının son günleri yavaş yavaş yaklaşırken birçok banka düşük faizli kredi kampanyalarını duyurdu. İşte ay sonuna özel düşük faizli kredi veren bankalar ve faiz oranları;

İş Bankası yaptığı açıklamada 100.000 TL ye kadar olan Kredi başvurularını da 36 ay vadeli ve 1.60 faiz oranı ile nakit desteği sağlayacağını duyurdu.

ING Bank hem düşük faizli hem de 3 ay ödeme ertelemeli yeni kredisini paylaştı. Bankadan yapılan açıklamaya göre 100.000 TL ye kadar olan taleplerinizde yüzde 1.51 faiz oranı ile 36 ay vadeli Kredi sağlanacak.

Garanti BBVA, yaz kredisi kampanyası ile 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Kampanya kapsamında yüzde 1.69 faiz oranı ile 36 ay vadeli acil nakit kullanmak mümkün.

Yapı Kredi Bankası da 3 ay ödeme ertelemeli kredi veren bankalar arasında. 36 ay vadeli olarak verilen 100.000 TL kredi de faiz oranı ise yüzde 1.72.

Akbank'ta Ağustos sonuna özel kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında özür kredisi kampanyaları ile gündeme gelen Akbank 100.000 TL ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için yüzde 1.53 faiz oranı ile 36 ay vadeli nakit kullandırıyor.

Enpara.com diğer bankalardan farklı olarak üst limiti 75000 TL olarak belirledi. 36 ay vadeli olarak verilen 75000 TL kredinin faiz oranları ise başvuru yapan kişinin kredi notuna göre belirleniyor.

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Düşük faizli kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlardan bir takım şartlar ve koşullar da talep ediliyor. Öncelikle başvuru yapacak kişinin T.C. vatandaşı ve 18 yaşından büyük olması gerekiyor. Aynı zamanda Kredi siciliniz temiz olması ve kredi notunun yüksek olması da bankalar tarafından aranan şartlardan biri.

049-faizli-veriliyor-ek-masraf-yok-dosya-ucreti-yok-aninda-99000-tl-dijital-kredi-donemi-basladi-2

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Düşük faizli kredi veren bankalarabaşvuru yapmak isteyen vatandaşlar bankaların online başvuru kanallarını kullanabilir. Kredi çekmek istediğiniz bankanın resmi internet sitesine girerek online başvuru yöntemlerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın banka şubesine giderek de hem kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir hem de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@