0.55 Faiz İle Devlet Destekli Nakit Ödemeleri Başlıyor!

Ziraat Bankası, son dakika duyurusuyla Türkiye'nin kamu bankalarından biri olarak düşük faizli kredi kampanyası başlattığını açıkladı. Banka, müşterilerine cazip koşullarda kredi imkanı sunarak 0.55 faizli konut kredisi ve 0.88 faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunacağını duyurdu.

Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Ziraat Bankası'nın kredi kullanmak isteyen müşterilere uygun koşullar içinde kredi onayı vereceği ve kampanyanın geçici bir süre için geçerli olacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, Ziraat Bankası'nın kredi politikalarına uygun olmaları gerekmektedir. Kredi başvurusu onay alan müşterilere, belirli bir vade süresi ve ödeme planı sunulacak.

Ziraat Bankası'nın 0.55 faizli konut kredisi ve 0.88 faizli ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeleriyle birlikte başvuruda bulunabileceklerini veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi veya konut kredisi başvuru formunu doldurarak düşük faiz oranlarından kredi kullanabileceklerini öğrenebilirler.

0.88 faizli ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin daha önce Ziraat Bankası'ndan kredi almış olmaları ve emekli veya çalışan maaşlarını bu bankadan alıyor olmaları gerekmektedir. 0.55 faizli konut kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ise sıfır ev alımlarında ve 500 bin TL'ye kadar olan kredilerde bu fırsattan yararlanabilirler.

Krediler, son taksit ödemesinde 3 ay veya 6 ay erteleme seçenekleri sunulacak şekilde, 120 aya kadar vade seçenekleriyle sunulacaktır.