0.79 faizli kredi müjdesi katılım bankalarından geldi! Hepsi birleşti, ortak açıklama yaptı. 50.000 TL anında hesapta!

Milyonlarca vatandaşın beklediği düşük faizli kredi kampanyası katılım bankaları tarafından başlatıldı. Katılım bankaları ortak açıklama yaparak 0.79 faiz oranı ile 50.000 TL üst limitli kredi verecek

Ekonomi 16.09.2021 - 10:37 16.09.2021 - 10:37 Volkan Arık

0.79 faizli kredi müjdesi katılım bankalarından geldi! Hepsi birleşti, ortak açıklama yaptı. 50.000 TL anında hesaba yatacak! Düşük faizli kredi bekleyen milyonlarca vatandaş için güzel haber bu sabah saatlerinde katılım bankalarından geldi. Faizsiz bankacılık hizmetleri veren katılım bankaları, acil Nakit paraya ihtiyacı olan, yatırım yapmak isteyen, pandemi sürecinde borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlara çok düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Ortak açıklama yapan katılım bankaları 50.000 lira üst limitli olan kredileri uygun geri ödeme koşulları ile vatandaşlara sunacaklarını duyurdu. Peki düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? kimler düşük faizli kredi alabilir?

Katılım bankaları, özellikle koronavirüs salgını sürecinde ekonomik zorluk çeken ve düşük faizli kredi kampanyası arayan vatandaşlar için müjdeli haberi bu sabah saatlerinde verdi. Bankalar tarafından yapılan ortak açıklamaya göre vatandaşların acil nakit ihtiyaçları için 0.79 faizli kredi kampanyası başlatılıyor. Ayrıca katılım bankaları gereken şartları Taşıyan vatandaşlara faizsiz kredi imkanı da sağlıyor. 3 bankadan yapılan açıklamada 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için anında finansman sağlanacağı duyuruldu. Peki hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor? Düşük faizli kredi başvurusu nasıl yapılır? Düşük faizli kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde...

079-faizli-kredi-mujdesi-katilim-bankalarindan-geldi-hepsi-birlesti-ortak-aciklama-yapti-50000-3

DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ VEREN BANKALAR

Katılım Bankası olarak bilinen Türkiye Finans, Kuveyt Türk ve Albaraka Türk düşük faizli kredi kampanyası başlattı. Tek sefere mahsus olarak başlatılan düşük faizli kredi kampanyasında faiz oranı 0.79 olarak belirlendi. 50.000 TL'ye kadar olan acil nakit para ihtiyaçlarınız için bu bankalara başvuru yaparak Tek seferlik kredinizi kullanabilirsiniz. Nakit olarak kullanacağınız krediler bankalardan hesap açtırmanız halinde hesap numaranıza yatırılıyor. Özellikle koronavirüs salgını sürecinde borçları biriken vatandaşlar için katılım bankalarının yaptığı bu kampanya ilaç gibi gelecek.

079-faizli-kredi-mujdesi-katilim-bankalarindan-geldi-hepsi-birlesti-ortak-aciklama-yapti-50000-2

UYGUN GERİ ÖDEME KOŞULLARI SUNULUYOR

Ayrıca katılım bankaları düşük faizli kredi kampanyasında vatandaşlara uygun geri ödeme koşulları da sağlıyor. 50 bin TL'lik kredi 36 ay vadeli olarak kullanma imkanınız bulunuyor. Ayrıca Eğer Dilerseniz ödeme erteleme seçeneklerde mevcut. Bankalar isteyen vatandaşlar için 3 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor. Katılım bankalarından kullanacağınız bu kredileri her ay geri ödemek zorunda değilsiniz. Aylık düzenli taksitler olarak ödeme yapabileceğiniz gibi ödeme atlamalı şekilde taksitlerde yapabilirsiniz.

079-faizli-kredi-mujdesi-katilim-bankalarindan-geldi-hepsi-birlesti-ortak-aciklama-yapti-50000-1

BAŞVURULAR NASIL VE NEREYE YAPILIR?

Katılım bankalarından düşük faizli kredi kullanmak isteyenler başvuru işlemlerini banka şubeleri aracılığı ile ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden yapabiliyor. Türkiye Finans, Albaraka Türk ve Kuveyt Türk şubelerine giderek düşük faizli kredi kullanmak istediğinizi söyledikten sonra başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında bankalar telefon bankacılığı üzerinden de kredi başvurusu hizmeti veriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@