08 Temmuz'dan İtibaren Banka Hesaplarına 23.000 TL Ödeme Yatacak!

Ekonomik sıkıntı yaşayan ve 23000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere bankalar üzerinden yeni bir kampanya duyurusu geldi. Tc Kimlik numaranız üzerinden yapmış olduğunuz sorgulama sonrasında banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, aşağıdaki bankalar üzerinden hemen kredi başvurusunda bulunabilir ve bayram tatili olsa bile hesaplarına ödeme alabilir. 

12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi! 12 ay boyunca yardım parası ödemesi olacak! Bu yardım parasını almak isteyenler için İLAN verildi!

Akbank 

Son zamanlarda en çok kredi başvurusu yapılan bankaların başında Akbank gelmektedir. Akbank Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazarak, 44 25 numarasına mesaj gönderen kişilere hemen sonuç vermektedir. En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabileceğiniz bu nakit kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir. Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra ne kadar kredi onayı alacağınızı görebiliyorsunuz. 

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bankadan kredi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra banka sizlere kredi değerlendirmesini Kredi notumuza göre yaparak, işlem yapabilir ve kredinizi hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırmanız için mobil uygulamayı kullanmanızı tavsiye edebilir. Bankanın resmi internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak da ücretsiz olarak kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olmaktadır. 23000 TL kredi ödemesi alacak olan vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlemlerini gerçekleştirerek, bu banka üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kullanabiliyor.