1 Aylık Sigorta Primi Yatan Kişilere, Bankalar Kredi Vereceğini Duyurdu, Büyük Şart Ortadan Kalktı

1 Aylık Sigorta Primi Yatan Kişilere, Bankalar Kredi Vereceğini Duyurdu, Büyük Şart Ortadan Kalktı. Uygun faizlerle kredi imkanı sunulacak. İşte detaylar...

Ekonomi 11.08.2021 - 20:05 11.08.2021 - 20:07 Vural Pars

Bankalardan kredi alabilmeniz için bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Bu şartlardan bazıları da sigorta durumunuzdur. Her banka sigortası olmayan veya yeni sigorta başlangıcı olan kişilere kredi vermemektedir. Sizlere yazımızda eğer yeni sigorta girişiniz varsa veya 1 aylık sigortanız olduğunda hangi bankalardan kredi alabileceğinizden bahsedeceğiz. Bu kredilerde sadece ihtiyaç kredisi olarak kredi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredileri haricinde bankalar kredi kullanacakları kişilerden gelir belgesi ve uzun süre çalışma isteyecektir.

Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nelerdir?

Eğer 1 aylık sigortanız varsa bazı bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu durumda başvuru yapabilmek için banka siciline uygun olmanız gerekiyor. Banka siciline uygun olmayan müşteriler kredi onayı alamazlar. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sorgulamasında kredi skorunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca daha önce banka çalışması olması şartı vardır. Sıfır puanlı olup yeni kredi başvurusu yapacak olan kişiler onay alamazlar. Bu kişiler için sadece kredi kartı başvurusunu önermekteyiz.

Bankalardan icralık ve avukatlık olan kişilerde başvuru yaptıklarında direk olumsuz yanıt alırlar. 1 aylık sigortalı olup kredi almak istiyorsanız sicilinizin iyi olması ve kullanmakta olduğunuz kredi kartlarını düzenli ödemeniz gerekmektedir. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi Başvurusu

Akbank sadece kendi hesabı olan müşterilere gelir belgesiz kredi imkanı vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler internet bankacılığı şifresi alması gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan kişiler internet üzerinden 50.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapılabilmektedir. Onaylanan krediler anında banka şubesine gitmeden hesaba yatacaktır. Bu kredileri aldığınızda 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bankanın 3 ay ertelemeli kredi kampanya seçeneğini de seçerek krediyi hesabınıza atabilirsiniz.

Aktifbank N-Kolay Kredisi

Bu kredi özellikle kredi puanı düşük olan kişiler için verilen bir ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli olarak 40.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. SMS ve internet sitesi üzerinden yapılan başvurularda banka şubesiz adresinizde kredi kullanacaksınız. Kredi başvurusu için Kredi TC KİMLİK yazarak 3050’ye mesaj atabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de kredi başvuru formunu doldurup hemen işlem yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonrasında size olumlu veya olumsuz yanıt gelecektir.

1-aylik-sigorta-primi-yatan-kisilere-bankalar-kredi-verecegini-duyurdu-buyuk-sart-ortadan-kalkti1

Enpara.com Online İhtiyaç Kredisi

Enpara.com bankası ülkemizdeki ilk dijital bankadır. Bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylı kredinizi hesaba atabilirsiniz. 1 aylık sigortası olan kişilerde bu bankadan kredi kullanabilmektedirler. Eğer enpara.com hesabınız varsa banka cep mobil uygulaması üzerinden hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesi üzerinden de 1 aylık sigortalı olan kişiler 30.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi vermektedir. Sizde başvurunuzu bu bankadan yaparak acil para ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi başvurusu sadece ihtiyaç kredileri için geçerlidir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@