1 dakikada Kredi Onayı Veren Bankalar var mı? 1 Dakikada kredi onayı almak için şartlar nelerdir? Hızlı kredi başvurusu yapacak olan kişiler, hangi bankalardan işlem yapabilirler? Sizlere bu yazımızda, kredi başvurusu yaptığınızda sonucu hızlı bir şekilde alacağınız bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

İhtiyaç kredilerinde banka şubelerinden, internet ortamından, cep telefonundan, çağrı merkezinden ve ATM kullanılarak başvurular yapılmaktadır. Başvuru yaptığınız zaman banka sizin kimlik numaranızı alacaktır. Bu kimlik numaranızdan tüm banka siciliniz sorgulanacaktır. İhtiyaç kredisi dahil tüm kredilerde, banka politikalarına uygun olmanız durumunda kredi kullanabileceksiniz. Bunun için 1dakika içinde kredi onayı almanız sizin kredi skorunuza bağlıdır.

Başvuru yaptığınız zaman bazı bankalar hızlı sonuç verirken, bazı bankalar sizi banka şubelerine çağırarak detaylı bir şekilde kredi incelemesi yapmak istemektedirler. Tüketicilerin de ihtiyaç kredisi başvurusunu yaptıklarında hızlı sonuç alacakları bankalar ilk tercih olacaktır. Yazımızda sizlere 1 dakikada kredi onayı veren bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

ING Kredi Başvurusu

ING, ihtiyaç kredilerinde başvuru yaptığınızda, hemen sonuç gösteren bankaların başında gelmektedir. Bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız bankanın resmi internet sitesine girip, buradan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunu doldurmanız bittikten sonra hemen size aynı sayfada kredi alıp alamayacağınızı gösterecektir. Eğer kredi onayı alırsanız, bu krediyi en yakın ING bank şubesinden kullanabilirsiniz. Bu bankada bir hesabınız varsa, banka hesabınıza bağlı olan internet bankacılığı şifresi ile birlikte  mobil uygulama üzerinden de başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi bankaya gitmeden kullanabilirsiniz.

Aktifbank Kredi Başvurusu

Bu banka kredi başvurusu daha çok kredi notu düşük olan kişiler için tercih edilmektedir. Aktifbank, N-Kolay kredi adında bir kredi kampanyası başlatmış ve bu kredi kampanyasında kredi notu düşük olan kişilere imkanlar vermektedir. Sizlerde bu bankanın internet sitesine girerek, buradan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra hemen size 1 dakika içinde aynı sayfada kredi olurunu göstereceklerdir. Kredi onayı alırsanız, sizi genel müdürlük arayacak ve kredi kullanımı hakkında bilgiler verecektir. Ayrıca bankanın SMS sistemini kullanarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Kredi TC kimlik yazarak 3050’ye mesaj atmanız yeterli olacaktır.

1-dakika-icinde-tc-kimlik-ile-kredi-sonucunu-ogrenerek-ihtiyac-kredisi-kullan-kampanyasi-basladi

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

Hızlı kredi başvurusu yapmak ve 1 dakika içinde kredi onayı almak istiyorsanız QNB Finansbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. 5030 numarasına sadece TC KİMLİK numaranızı yazarak mesaj atarsanız 1 dakika içinde size kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu olumlu olan kişiler, bu bankadan hemen kredilerini kullanabilirler. QNB Finansbank üzerinden 60 ay vadeye kadar 50.000 TL kredi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine girip, başvuru formunu doldurduktan sonra da kredinizin sonucu cep telefonunuza anında gelecektir. İhtiyaç kredilerinde onay alabilmek istiyorsanız en az 1200 ve üzerinde bir kredi skorunuzun olması gerekmektedir.