CarrefourSA, alışveriş yapan müşterilere 1 GB hediye internet kampanyasını iftiharla sundu. CarrefourSA’dan bedava 1 GB internet kazanmak için son günler… 1 GB hediye internetinizi kaçırmayın.

CarrefourSA, alışveriş yapan müşterilere 1 GB hediye internet kampanyasını iftiharla sundu. CarrefourSA’dan bedava 1 GB internet kazanmak için son günler… 1 GB hediye internetinizi kaçırmayın. CarrefourSA’dan hediye 1 GB internet nasıl kazanılır? Ayrıntılar haberimizde…CarrefourSA hediye 1 GB internet paketini kamuoyuna iftiharla sundu. CarrefourSA’dan hem alışveriş yapıp ihtiyaçlarınızı giderin hem de hediye 1 GB internet paketinizi doya doya kullanın. Acele edin, CarrefourSA’dan hediye 1 GB internet paketi kazanmak için son günler… Peki, CarrefourSA’dan 1 GB hediye internet nasıl kazanılır? İşte detaylar…1 GB hediye internetinizi doya doya kullanın!Haberimizde CarrefourSA’nın 1 GB hediye internet kampanyasına ilişkin tüm ayrıntıları siz okuyucularımız için paylaşıyoruz. CarrefourSA’dan hediye 1 GB internet kazanmanız oldukça kolay… Siz de CarrefourSA’dan 1 GB hediye internet kazanmak istiyorsanız bu haberi dikkatle okuyun ve bedava internetinizi doya doya kullanın.CarrefourSA’dan hediye 1 GB internet paketinin özellikleri nelerdir?CaarrefourSA, 1 GB hediye internet paketini iftiharla sundu. 20 Ağustos tarihinde açıkladığı hediye 1 GB internet kampanyası vatandaşın tüm dikkatini üzerine topladı. Kalitesiyle ve fiyatlarıyla Türkiye’nin önde gelen perakende alışveriş mağazalarından biri olan CarrefourSA’nın 1 GB hediye internet kampanyası ile siz de bedava internetin tadını çıkarın. CarrefourSA’dan 1 GB bedava internet kazanmak oldukça kolay.CarrefourSA’dan 1 GB hediye internet kazanabilmek için tek yapmanız gereken 3 Eylül 2020 tarihinde 23.59’a kadar tek seferde en az 75 TL tutarında alışverişinizi CarrefourSA’nın perakende mağazalarından birinde yapmak…

Gözden kaçırmayın

Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi?? Rusya-Ukrayna Savaşında Tarihi Hamle! Zelenski Uyardı Ancak Birçok Ülkeyi Savaşa Dahil Edecek Bu Hamle Kimden Geldi??


CarrefourSA’dan hediye 1 GB internet nasıl kazanılır?CarrefourSA’dan tek seferde yapacağınız 75 TL’lik alışverişinizin fişinin alt kısmında yer alan 1 GB hediye internet kodu ile bedava internetinizi anında kullanabilirsiniz. CarrefourSA’dan yapacağınız en az 75 TL’lik alışveriş ile kazanacağınız 1 GB hediye mobil internetinizi tüm operatörler üzerinden kazanabilirsiniz. Alışveriş fişinin alt kısmında yer alan katılım kodunu 4533 numarasına kısa mesaj atarak 1 GB hediye internetinizi anında kazanabilirsiniz. 3 Eylül tarihine kadar yapacağınız alışveriş fişinde yer alan kodu 10 Eylül tarihine kadar göndermeniz gerekiyor.24 saat boyunca kullanacağınız 1 GB hediye internet paketini aynı zamanda https://crfr.in internet adresinde yer alan formu doldurarak ücretsiz şekilde kazanabilirsiniz. CarrefourSA’nın hediye 1 GB internet paketini yalnızca tek seferliğine kullanabileceğiniz de ayrıca not ediliyor.