1 Kasım'dan itibaren başvuran herkesin hesabına koşulsuz, şartsız, istisnasız 75 TL para yatıyor. Kimler olabilir? İşte merak edilen soruların yanıtları… Ziraat Bankası bu sabah saatlerinde resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayarak 1 Kasım tarihinden itibaren başvuran herkesin hesabına 75 TL para yatacağını duyurdu. Üstelik de herhangi bir koşul şart bulunmuyor istisnasız, karşılıksız ve geri ödemesiz para herkesin hesabına yatıyor. Tek şart başvuru yapmak. Peki kimler başvuru yapabilir? Ziraat Bankası 75 TL ödeme kimler alabilir?

Ziraat Bankası 1 Kasım tarihinden itibaren başvuru yapan ve 6-24 yaş aralığında çocuğu bulunan herkese 75 TL ödeme yapacağını duyurdu. Başvuru doğrultusunda kazanılan paralar 1 Kasım tarihinden itibaren hesaplara geçecek. Kırtasiye sektöründe yapılan alışverişler doğrultusunda verilecek olan ödemelerin 250 TL alışverişe göre başlayacağı ifade edildi. Yani Ziraat Bankası kartı ile Kırtasiye ve okul masrafları için 250 TL'lik alışveriş yapanlara 75 TL para ödemesi yapılacak.

1-kasimdan-itibaren-basliyor-basvuru-yapanin-hesabina-istisnasiz-sartsiz-75-tl-yatacak-kimler-a2

TEK SEFERDE 250 TL VE ÜSTÜ ALIŞVERİŞ

Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan açıklamaya göre tek seferde 250 TL ve üzeri Kırtasiye sektörü alışverişi yapanlara 75 TL bonus verilecek. Okul alışverişi ve kırtasiye alışverişi için destekte bulunmak isteyen Ziraat Bankası, 6-24 yaş aralığında çocuğu bulunan herkesi kampanyaya dahil etti. Ziraat Bankası'nın kampanyasından faydalanmak için tek koşul çocuğu bulunmak ve kırtasiye alışverişi yapmak. Kazandığınız paralar banka kart üzerinden sizlere geri iade ediliyor. Yani tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde doğrudan kazandığınız liralar banka hesabınıza yansıyor buradan kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

1-kasimdan-itibaren-basliyor-basvuru-yapanin-hesabina-istisnasiz-sartsiz-75-tl-yatacak-kimler-al-1

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Ziraat Bankası'nın kredi kartını kullanıyor olmak ve kredi kartı ile kırtasiye alışverişi yapmak 75 TL nakit para kazanmak için yeterli oluyor. Yani banka kartını kullanarak tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde herhangi bir ek koşula gerek olmadan ödeme alabiliyorsunuz. Bankadan yapılan açıklamaya göre ödemeden tek sefere mahsus olarak faydalanmak mümkün yok. Yani kampanya döneminde sadece bir kereye mahsus yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL kazanabiliyorsunuz. Sonraki alışverişlerinizde ise maalesef 75 TL nakit para verilmiyor. Ayrıca kampanyadan sanal kartlar ya da ek kartlar faydalanamıyor sadece asıl kartlar için kampanya geçerli oluyor.

1-kasimdan-itibaren-basliyor-basvuru-yapanin-hesabina-istisnasiz-sartsiz-75-tl-yatacak-kimler-al-3

SADECE KIRTASİYE ALIŞVERİŞİNDE GEÇERLİ

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası sadece kırtasiye alışverişleri için geçerli. Okul masraflarına ve Kırtasiye malzemesi Alışverişlerine destek sağlamak amacıyla kampanya başlatan Ziraat Bankası, öğrencilerin Eğitimlerine destek olmaya devam ediyor. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin ekstra bir başvuru yapmaları gerekiyor. Sadece kampanya dahilinde alışveriş yapmaları yeterli oluyor. Diğer yandan Ziraat Bankası'nın 250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL 40 nakit para kampanyası ay sonuna kadar geçerli olacak. 1 Kasım'dan itibaren hesaba yüklenen paralar ay sonuna kadar kullanılabilecek.