1 ve 3 Aralık Tarihleri Arasında Ziraat Bankası Duyurdu! 3 Ay Ertelemeli 20.000 TL Nakit Ödemesi Verecek!

Ziraat Bankası aralık ayı kampanyası ile ilgili bilgilerini, duyuru olarak kendi resmi internet siteleri üzerinden paylaştı. Ziraat Bankası hesabı olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda artık banka şubelerine gitmeden de 20000 TL'ye kadar kredi ödemesi alabilecekleri bir kampanya ile birlikte karşılaşıyor. 

Ziraat Bankası hesabı olan ve daha önce bankalardan kredi kullanan tüm vatandaşlar, 20000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli, bu kredi kampanyalarına, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek de yapabilmektedir. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu: 

Ziraat Bankası kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, emekli olmanız, sigortalı olarak çalışıyor olmanız veya banka şubelerine gitmeden işlem yapacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması yeterli olacaktır. 

Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek! Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek!

Ziraat Bankası, emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşlar için başlattığı bu kampanyada nakit ihtiyacı olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini alabilmeleri için emekli maaşını kendi bankasından almasını istemektedir. Emekli maaşınızı kendi banka üzerinden alıyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sizlerde Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerinizi hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi ödemelerinizi hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. En yakın banka şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu yapabileceğiniz bu kampanyalarda özellikle bireysel müşterilerin son işyerlerinde 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda banka kredi puanına bakmadan da kredi onayı verilmektedir.