Vatandaşlar bayram ediyor. Gelen son dakika haberi mest etti. 1 ve 7 Nisan arasında başvuru yapanların TC kimlik numarasına göre 13.333 TL ödeme yatacak!

1 ve 7 Nisan arasında başvuru yapanların TC kimlik numarasına göre 13.333 TL ödeme yatacak! Vatandaş bayram etti. Son dakika bu açıklama ile müracaatlar anında başladı. Tc Kimlik numaranız üzerinden verilebilecek olan 13.333 TL, ödemeler amacıyla bir hafta müracaat olanağı sağlanacaktır. Türkiye'deki özel bankalar üzerinden startı verilen mevcut olan kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, 3 sene vadeye kadar bu kredileri istedikleri vakit çekebiliyor. Oldukça makul olarak verilen faiz oranlarıyla alabileceğiniz bu kredilerde, sizin kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan müracaatlar ardından netice verilebilecektir. 

Burganbank TC kimlik numarasına göre 13.333 TL ödeme

Burganbank, başlatmış bulunduğu son dakika kampanyasında müracaat yapacak olan vatandaşlar amacıyla SMS ile anında detayları okuyup başvuru yapabiliyor. SMS ile yapmış bulunduğunuz kredi müracaatlarında, banka sizlere süratli bir şekilde netice verecek, onaylanan tutar kadar kredinin nekadar bulunduğunuda gene mesajda, göreceksiniz. 3 sene vadeye kadar kullanabileceğiniz bu kredilerde Burganbank, sizlere ilaveten düşük faiz oranları ile kredi verilen gibi ilk kriter, site ödemesinde de 90 gün erteleme olanağı sunacak. 

Garanti Bankası TC kimlik numarasına göre 13.333 TL ödeme

Acil para gereksinimi olan vatandaşlar amacıyla kampanya başlatan Garanti Bankası, 13.333 TL ödeme amacıyla kendinize ait olan cep telefonunuz aracılığıyla SMS atmanızı istiyor. Ayrıca 444 0 335 telefon numarasını arayarak kredinizi anında alabilirsiniz. Yapılacak olan kredi müracaatı ardından banka, değerlendirmeyi otomatik olarak Genel Müdürlüğü doğrultusundan yapacak ne kadar netice alacağınızı görmeniz oldukça kolaydır. Mesaj atmış olduğunuz cep telefonunuza neticeler anında gelmektedir. 

Gözden kaçırmayın

AKP'den Omzu Açık Kadınlara "Fahişe" Diyen Başhekime Destek! "Tarafımız Belli Olsun" AKP'den Omzu Açık Kadınlara "Fahişe" Diyen Başhekime Destek! "Tarafımız Belli Olsun"

Garanti Bankası müşterisi olan vatandaşlar ise sms atmadan, müracaat gerçekleştirmek istiyorlarsa kendi hesapları üzerinden almış oldukları internet şifresiyle eş güdümlü bankanın mobil programına giriş yapılabilir ve buradan nakit müracaatında bulunabilir. Garanti Bankası, mobil programı üzerinden yapmış olduğunuz kredilerde, masrafsız olarak prosedür yapacak ve makul faiz oranları bağlamında şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi almış olacaksınız. En yeni faiz oranlarını bilmek isterseniz, bankanın resmi web sitesine girerek datalara ulaşabilirsiniz.