Faizsiz kredi ihtiyacı olanlar bir an önce başvuru yapmaya başlasa iyi eder. Çünkü Garanti Bankası'ndan önemli bir kampanya haberi geldi. Ay sonuna kadar elini çabuk tutanlar için sıfır faiz ile ödeme yapılacak. Sizler de 10 bin TL'nizi hemen cebinize koyun...

Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek! Kızılay Kan Bağışıyla İlgilenecek Personel Arıyor! Bilgisayar Kullanabilen Herkes Başvurabilecek!

Faizsiz kredi denildiğinde artık çok daha fazla kampanyanın olduğunu görüyoruz. Şartları karşılamanız durumunda birden fazla bankadan faizsiz kredi çekebilirsiniz. Öte yandan nakit avans kampanyaları da kredinin yerini tutmakta. Eğer bireysel kredi kartı başvurusu yaparsanız bankaların sıfır faiz oranlı nakit avanslarından faydalanabilirsiniz!

Garanti Bankası 10 Bin TL Veriyor!

Garanti Bankası, yeni müşterilerinin 10 bin TL'lik ödeme alabilmesi için kolları sıvadı. Elinden gelenin en iyisini yapmaya niyetli olan banka, bireysel kredi başvurusunda bulunan yeni müşterilere önemli bir imkan sağlayacak. Eğer kredi başvurunuz kabul edilir ise yeni müşteri olmanız durumunda 10 bin TL'lik nakit avansı faizsiz şekilde ödeyebilirsiniz. Taksitlendirme işlemi de ona göre yapılacak. Bankanın sunduğu bu avantajla birlikte önemli detaylara değinildi.

Ay Sonuna Kadar Vaktiniz Var!

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin ay sonuna kadar vakti bulunuyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanız önerilmekte. Genel olarak nakite sıkışan ve geri ödeme planında faiziyle ödeme yapmak istemeyen müşteriler bu kampanyayı tercih etmekte. Bununla birlikte kampanya kapsamında olan detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.