İstanbul'da günlerdir beklenen aylar kar fırtınası gece saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. İstanbul Valiliği 35 yılın ardından yaşanacak en yoğun kar yağışı nedeniyle bazı önlemler aldı. İstanbul genelinde motosikletlilerin ve motokuryelerin trafiğe çıkışı yasaklandı. Peki, 10 Mart 2022 Trendyol Go çalışıyor mu? 10 Mart Trendyol Go eve sipariş getiriyor mu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün günlerde yaptığı uyarılar sonrasında İstanbul'da beklenen Aybar kar fırtınası etkili olmaya başladı. Son 35 yılın en şiddetli kar yağışının beklendiği İstanbul'da valilikte bir takım önlemler aldı ve peş peşe açıkladı. İstanbul Valiliği, okulları tatil ederken aynı zamanda Kamu Kurum ve kuruluşlarında çalışanların idari izinli sayılacağını duyurdu. Özel araçla trafiğe çıkmanın yasaklanmasının yanı sıra motosikletli motokuryelerin de trafiğe çıkması ikinci bir duyuruya kadar yasaklandı. Peki, 10 Mart İstanbul'da kurye yasağı var mı? 10 Mart 2022 İstanbul'da Trendyol Go çalışıyor mu? Trendyol Go bugün eve sipariş getiriyor mu?

İstanbul'da 10 Mart 2022 kurye yasağı var mı?

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul'da ikinci bir duyuruya kadar motokuryelerin trafiğe çıkması yasaklandı. Kent genelinde ikinci bir duyuruya kadar motosikletliler ve Scooter lar trafiğe çıkamayacak. Yani İstanbul'da moto kuryeler artık Vali tarafından yapılacak yeni duyuruya kadar evlere sipariş götüremeyecek. Şu anda sadece araçla eve servis yapan restoran ya da firmalar sipariş almaya devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Süper Bono Haberi de Geldi! Türkiye'nin Uyarıldığı "Bankacılık Krizi" Başlıyor mu? Rüzgar Tersine Dönüyor! Süper Bono Haberi de Geldi! Türkiye'nin Uyarıldığı "Bankacılık Krizi" Başlıyor mu? Rüzgar Tersine Dönüyor!

10 Mart 2022 bugün Trendyol GO çalışıyor mu?

Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan trendyol'da Geçtiğimiz aylarda evlere sipariş için Trendyol Go uygulamasını devreye sokmuştu. Evine sipariş vermek isteyenler sabah saatlerinden bu yana 10 Mart 2022 bugün Trendyol gol çalışıyor mu sorusunun yanıtını araştırıyor. Ancak motokurye yasağı olduğu için Trendyol GO bugün hizmet veremiyor.