10 Mart Perşembe İstanbul'da özel sektör çalışanları izinli mi? 10 Mart Perşembe Özel sektör çalışıyor mu? 10 Mart AVM ve Market çalışanları ile işçiler izinli mi? İstanbul Valiliği son dakika özel sektör açıklaması haberimizde…

İstanbul'da Sibirya soğukları Perşembe gününden itibaren etkili olacak. İstanbul Valiliği kar yağışı nedeniyle kentte olumsuzluk meydana gelmemesi için peş peşe önlemlerini duyurdu. Okulların tatil edilmesi ve kamu personelinin izinli sayılması sonrasında AVM'lerin ve çalışma saatleri sınırlandırıldığı. Ayrıca İstanbul trafiğine motosikletler çıkamayacak. Özel sektör çalışanları ise kendi durumlarını merak ediyor ve arama motorunda yoğun şekilde araştırma yapıyor. Peki, İstanbul'da özel sektör çalışanları 10 Mart Perşembe çalışıyor mu? 10 Mart Perşembe Özel sektör çalışanlarına tatil mi? AVM ve Market çalışanları 10 Mart'ta çalışacak mı?

Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’ Bakan Işıkhan’dan 'Asgari Ücret' Açıklaması: ‘’Enflasyona Ezdirmeyeceğiz’’

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM 10 Mart Perşembe gününden itibaren İstanbul'da yoğun kar yağışının etkili olacağını duyurdu. Günlerdir yapılan uyarıların ardından İstanbul Valiliği de bugün bir toplantı gerçekleştirdi. İstanbul Valiliği bir gün toplantı sonrasında yaptığı açıklamada okulların 14 Mart pazartesi gününe kadar tatil ilan edildiğini duyurdu. Ayrıca 14 Mart pazartesi gününe kadar kamu çalışanları da izinli kabul edilecek. Yoğun kar yağışı İstanbul sınırına kadar dayanırken özel sektör çalışanları da kendi Durumunu merak ediyor ve araştırıyor. Peki, İstanbul'da 10 Mart Özel sektör çalışıyor mu? İstanbul'da 10 Mart Perşembe Özel sektör izinli sayılacak mı?

10 Mart Perşembe yarın İstanbul'da özel sektör çalışanları izinli mi?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından tüm çalışanları ilgilendiren son dakika duyurusu yaptı. Vali Yerlikaya açıklamasında İstanbul'da güvenlik sağlık ulaşım hizmetleri dışında memur işçi ve diğer personelin yarın idari izinli kabul edileceğini duyurdu.

İstanbul'da 10 Mart Perşembe AVM ve Market çalışanları izinli mi?

10 Mart Perşembe AVM ve Market çalışanları izinli mi çalışıyor mu sorusunun yanıtı da merak ediliyor. Çalışanların durumuna ilişkin İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun bugün yapılan toplantısında karar çıktı. Toplantı kararlarına göre yapılan duyuruda "Kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında memur, işçi ve diğer personelin 10 Mart 2022 Perşembe günü idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir." denildi.