İstanbul'da 10 Mart bugün Yemek Sepeti Banabi çalışıyor mu? Yemek Sepeti Banabi bugün eve sipariş getiriyor mu?

Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü! Sigara Fiyatlarına İndirim Şoku! Sigarada Fiyatlar İlk Defa Düştü!

İstanbul'da 10 Mart bugün yemek sepeti Banabi çalışıyor mu ve eve sipariş getiriyor mu sorularının yanıtı vatandaşlar tarafından en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Meteoroloji tarafından günlerdir uyarısı yapılan Aybar kar fırtınası gece saatlerinden itibaren İstanbul'da başladı. İstanbul Valiliği kar yağışı sırasında herhangi bir olumsuzluk meydana gelmemesi için dün yoğun önlemler aldı. Valilik tarafından alınan önlemler içerisinde motokuryelerin trafiğe çıkışının yasaklanması da vardı. Evlerine sipariş vermek isteyen vatandaşlar ise İstanbul'da kurye yasağı var mı, İstanbul'da Yemek Sepeti Banabi çalışıyor mu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

İstanbul'da etkili olmaya başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Valiliği tarafından peşpeşe önlemler alındı. Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre ikinci bir duyuruya kadar İstanbul'da motokuryeler trafiğe çıkamayacak. Vatandaşlar ise evlerine sipariş verip veremeyeceklerini merak ediyorlar. Özellikle Yemeksepeti'nin Banabi uygulamasını kullanmak isteyenler arama motorunda yoğun şekilde araştırma yapmaya başladı. Peki, 10 Mart bugün yemek sepeti Banabi çalışıyor mu? Yemek Sepeti bana bir evlere sipariş getiriyor mu? Detaylar haberimizde…

10 Mart bugün İstanbul'da Yemeksepeti Banabi çalışıyor mu?

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklama doğrultusunda İstanbul'da ikinci bir duyuruya kadar motokuryeler trafiğe çıkamayacak. Yemeksepeti'nin en çok kullanılan uygulamalarından olan Yemeksepeti Banabi de ikinci bir duyuruya kadar çalışmıyor. Yani online sipariş vermek isteyenler Bugün yemek sepeti Banabi uygulamasını kullanamayacak.

İstanbul'da 10 Mart kurye yasağı var mı?

İstanbul Valiliği tarafından dün yapılan açıklamada ikinci bir duyuruya kadar İstanbul'da kuryelerin trafiğe çıkmasının yasak olduğunu bildirmişti. Yani evlere servis yapan moto kuryeler bugün kar yağışı nedeniyle trafiğe çıkamayacak. Bu nedenle evlere yemek siparişi getirmek mümkün olmayacak.