10 Mart 2022 marketler açık mı? Marketler bugün saat kaçta kapanıyor? İstanbul'da beklenen kar yağışı bugün etkili olmaya devam ediyor. Vatandaşlar ise birçok yerin kapanması dolayısı ile marketlerin Durumunu merak ediyor. Peki, 10 Mart Market çalışma saatleri nasıl? Marketler bugün saat kaça kadar açık 10 Mart 2022?

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Meteoroloji ve AKOM tarafından yapılan uyarılar sonrasında İstanbul'da beklenen kar yağışı Bugünden itibaren etkili olmaya başladı. Özellikle İstanbul'un bazı ilçelerinde etkisini arttıran kar yağışı nedeniyle motokuryelerin trafiğe çıkması yasaklandı. O nedenle getir Trendyol Go ya da yemek sepeti banabi gibi yerlerden sipariş vermek mümkün olmuyor. Vatandaşlar ise bu durumda marketlerin Durumunu merak ediyor. Peki, 10 Mart 2022 bugün marketler açık mı? 10 Mart marketler bugün saat kaça kadar açık?

10 Mart 2022 marketler bugün açık mı?

Tedarik zincirinin ve gıda zincirinin olumsuz etkilenmemesi için bugün marketler faaliyet göstermeye devam ediyor. 10 Mart Perşembe günü İstanbul'da ve diğer illerde marketler açık. Kar yağışı sırasında vatandaşlar markete giderek alışverişlerini yapabiliyor.

10 Mart 2022 bugün marketler saat kaça kadar açık?

Diğer yandan 10 Mart 2022 Market çalışma saatleri de merak ediliyor. Marketler bugün normal çalışma saatlerinde faaliyet gösteriyor. Ancak kar yağışının artması ve daha da etkili olması durumunda beklenenden erken sürede kapanabilir. O nedenle İstanbul Valiliği vatandaşları alışveriş için geç kalmamaları yönünde uyarı yaptı.