10 Mart Perşembe İstanbul'da AVM'ler açık mı kapalı mı? AVM'ler yarın 10 Mart kapalı olacak mı? AVM çalışanları izinli mi?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve AKOM tarafından günlerdir İstanbul için yoğun kar yağışı uyarısı yapılıyor. Kar yağışı gelmeden önce birçok tedbir hayata geçirilmeye başlandı. 14 Mart tarihine kadar İstanbul Valiliği tarafından yapılan duyuruya göre okullar tatil edildi. Diğer yandan önce Karadeniz'de ardından da İstanbul'da etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle Özel sektör çalışanlarının durumu da merak ediliyor. İstanbul'da okulların kapatılmasının yanı sıra alınan diğer bir önlem ise kamu personellerinin idari izinli sayılması oldu. Peki AVM'lerin durumu ne olacak? 10 Mart Perşembe İstanbul'da AVM'ler açık mı kapalı mı? AVM çalışanları yarın izinli mi?

Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın… Zeyinyağına dev zam kapıda! Fiyatlar yükselmeden stoklayın…

İstanbul'da 10 Mart Perşembe AVM'ler açık mı? İstanbul'da yarın AVM'ler kapalı mı? 10 Mart AVM çalışanları izinli mi? İstanbul için günlerdir yapılan yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi birçok önlem almaya başladı. Pazartesi gününe kadar okullar tatil edilirken İstanbul Valiliği tarafından yapılan Açıklama ile birlikte kamu personellerinin de pazartesi gününe kadar idari izinli sayılmasına karar verildi. Vatandaşlar ise 10 Mart Perşembe AVM'ler açık mı kapalı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, İstanbul'da avm'lerin durumu ne? 10 Mart Perşembe Yarın AVM'ler açık mı olacak?

İstanbul'da 10 Mart Perşembe AVM'ler çalışıyor mu?

İstanbul Valiliği telefonu ayrılan son dakika duyurusuna göre İstanbul'da AVM'ler 9 Mart çarşamba gününden itibaren bir sonraki duyuruya kadar saat 18.00'de kapanacak. AVM'lerin otoparkları ise kullanıma açık olabilmesi için gece boyunca açık kalacak.

10 Mart Perşembe AVM çalışanları izinli mi?

İstanbul Valiliği bugün son dakika duyurusu yapıp yayınlayarak İstanbul'da 14 Mart pazartesi gününe kadar Okulların tatil edilmesine ve kamu çalışanlarının idari izinli sayılmasına karar verildiğini bildirmişti. Valilik tarafından yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı; "Kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında memur, işçi ve diğer personelin 10 Mart 2022 Perşembe günü idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir." denildi.