10 milyon emekliye müjdeli haber! Emekliler dikkat! Hesabınıza 20.000 TL ödeme olacak!

Cumhurbaşkanı tarafından daha önce duyurusu yapılan ve sadece banka üzerinden kredi almak isteyen emekliler için verilecek 20 bin TL kredi ödemesi ile ilgili gelişmeler var. Nakit kredi almak isteyenler için yapılan bu kampanyada, nakit kredi ödemesinden faydalanacak olan kişilere, 5 dakika içinde sonuç verilmektedir. 20 bin TL kredi almak için başvuru yapacak olan emekliye kamu bankaları destek verecek.

Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor! Son Dakika TBB Açıkladı: Depremden Etkilenenlerin Banka Borçları Erteleniyor!

Ziraat Bankası başta olmak üzere, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için yapılan kredi ödemelerinde nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacağını duyurdu. 

EMEKLİYE MÜJDE!

Emekli maaşı alan tüm vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, internet bankacılığı uygulaması kullanan emekliler, 20000 TL kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine gitmeden internet üzerinden kredi kullanabiliyor. 

Daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullanan tüm vatandaşların ihtiyaç kredisi ihtiyacı olması durumunda 20000 TL kredi ödemesi emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak ve 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturularak, sizlere sadece kamu bankaları üzerinden ödenecektir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank'ın resmi internet sitelerine giriş yaparak buradan da kampanya detayları hakkında bilgiler alabilir, onaylanan kredinizin ne kadar olduğunu görebilir ve faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.