Para ihtiyacı olan kişiler için bankalar kredi ve kredi kartı haricinde artı para imkanı da sağlıyor. Bir çok banka hesabınız üzerinden bu artı paraları alabileceksiniz. Para ihtiyacı olan kişiler, artı para almak istiyorsa, banka hesapları üzerinden başvuru yapacaklardır. Kredi başvurusu gibi, artı para başvurusu da yapabileceksiniz. Bu hesaplar genellikle kişiler kredi aldıklarında veya maaş hesabı aldıklarında banka tarafından açılır. Eğer kredi sicili uygun olan kişiler varsa, artı para hesabı açarak, banka üzerinden belirtilen limite kadar bu parayı kullanabilir, kullanım sonrasında ister peşin isterse de 12 ay taksitle geri ödeyebilirler. 1000 TL ile 10000 TL arasında hatta bazı bankalar daha yüksek limitlerle de verebilirler.

Akbank Artı Para Veriyor

Akbank hesabınız varsa, Akbank Direkt bankacılığına girerek, kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra onay alan kişiler, kredilerini hemen kullanabileceklerdir. Başvuru yapmak isteyenlere, Akbank ayrıca banka şubelerinden ve ATM üzerinden de başvuru alacaktır.

Denizbank Kurtaran Hesap

Denizbank’ın artı para işlemleri kurtaran hesap olarak geçiyor. Banka üzerinden hesabınız varsa, bu hesaba bağlı bir artı para açabilirsiniz. Artı para açmak istiyorsanız, Denizbank’ın SMS ile bu kampanyasına katılabilirsiniz. SMS ile kurtaran hesabı başvurusu yapmak isteyenler, KURTARAN yazıp boşluk bıraksın ve TC KİMLİK numaralarını da yazarak 3280’e göndersin. Sonuç hemen gelecek ve onay almanız durumunda Denizbank hesabınız üzerinden artı para eklenecektir.

QNB Finansbank Artı Para

QNB Finansbank mobil uygulamasını kullananlar da QNB Finansbank üzerinden artı para için başvuru yapabilirler. Artı para başvurusu yapacak olan kişiler, QNB Finansbank üzerinden onay alan kişilerin anında hesaplarına artı para yüklenecektir. Bu bankadan maaş alan, kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişilere, yüksek limitli artı para verilmektedir.

11-1

İş Bankası Artı Para

İş Bankası üzerinden artı para ile işlem yapmak isteyenler, İŞ cep uygulaması üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan kişiler, onay alıp almadıklarını da iş cep uygulaması üzerinden öğrenebilirler. İş bankası üzerinden ayrıca ATM, müşteri hizmetleri numarası ve banka şubelerinden de başvuru yapabilirsiniz.