Son dakika olarak, Denizbank ve QNB Finansbank üzerinden destek kredisi kampanyası başladı. 100.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere 36 ay vadeli kredi verilecek. Başvurular nasıl yapılacak merak konusu. Bankalar kampanya duyurusunu paylaştı. İşte detaylar...

Denizbank ve Finansbank ihtiyaç kredisi olarak limitlerini 100.000 TL'ye kadar çıkarttı. Sizler de bu iki bankadan kredi başvurusu yaparak 100 bin TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 36 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank ve Finansbank üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda başvuru şartlarına uygun olan kişilerin hemen onay alacaklarını ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapacaklarını söylemek istiyoruz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen sonucu verir ve sonuç onaylı olduktan sonra da yüz bin TL'ye kadar olan krediyi kullanabilirsiniz.

Denizbank ve Finansbank kolay kredi başvurusu yapacağınız iki bankadan birisidir. Bu bankalardan kredi başvurusu yapmak için SMS sistemine kullanabilir veya internet sitesi üzerinden İstediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere bu iki bankanın 100.000 TL ile ilgili verdiği kredinin detaylarını verelim.

Denizbank 100.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte Denizbank şubelerinden kredi başvurusunu kimlik ve gelir belgesi ile yapabiliyor.

Ayrıca bankanın internet sitesine girerek de buradan da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hem sigortalı olarak çalışan hem emekli olan hem de esnaf olan vatandaşlar 100 bin TL'ye kadar bu bankadan bir gün içerisinde onay alarak aynı gün içerisinde krediyi kullanabilir, 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de 3 ay ertelemeli kredi imkanından da faydalanabilirsiniz.

10000-20000-30000-tlye-kadar-sartsiz-100000-tlye-kadar-gelir-belgesiz-kredi-verecegi-duyuruldu-2

DenizBank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girdikten sonra buraya Kredim yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280 numarasına gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sonucu da cep telefonunuza gelecektir.

QNB Finansbank 100.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden de 100.000 TL kredi başvurusunda hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için kimlik numaranızı 50/30 numarasına göndererek başlayabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra ne kadar onay aldığınız size mesaj olarak gelir.

pandemi-destek-kredisi-tekrar-verilecek-son-dakika-4-banka-yeni-kampanyalarini-duyurdu-ve-basvur

Kredi sonucu onay olan kişilerde bu kredileri en yakın banka şubesinden istedikleri zaman kullanabilirler. QNB Finansbank üzerinden 100.000 TL kredi başvurusu ayrıca banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor. Özellikle banka üzerinden yaptığımız kredi başvurularında onay alırsanız hemen kimliğinizle bu krediyi kullanabileceksiniz. Şubelere gittiğinizde kimliğinizle beraber gişe personelinden veya bireysel müşteri temsilcisi personelinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilerin Finansbank üzerinden kredi kullanabileceğini söyleyebiliriz.