10000 TL 24 ve 36 Ay Vadeli Kredi Kampanyası Yapan Akbank, Başvuru Rekoru Bekliyor

10000 TL 24 ve 36 Ay Vadeli Kredi Kampanyası Yapan Akbank, Başvuru Rekoru Bekliyor. Akbank üzerinden 10 bin TL kredi kampanyasına katılmak isteyenler için şartlar belli oldu. İşte yeni kredi detayları

Ekonomi 29.06.2021 - 10:03 29.06.2021 - 10:03 Vural Pars

Akbank üzerinden yeni bir kredi kampanyası başladı. Akbank 10000 TL'ye kadar hemen onay veriyor. 24 ay ve 36 ay vadeli iki kredi seçeneği sunan bu bankadan rekor başvuru bekliyor. Pandemi döneminde banka üzerinden kredi başvurusu yapan kişiler, 10000 TL ve üzerinde, pandemi destek kredileri almaktadırlar. Banka, son yaptığı kredi kampanyası ile birlikte müşterilerin acil ihtiyaç durumu olması durumunda kredi alabileceklerini duyurdu. Sizlerde, Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, 24 ay vadeli ve 36 ay vadeli iki seçenek yapan bu banka üzerinden kredi başvurunuzu kolay birşekilde yapabileceksiniz. Banka, sosyal medya hesabı üzerinden de yapmış olduğu duyuru ile birlikte başvuru rekoru beklemektedir. 10000 TL kredi kullanan kişilerden ayrıca, ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yaptırmaktadır.

Kredi başvuru şartları da belli oldu. 

Akbank üzerinden kredi On bin TL olarak verilmeye başlanıyor. Banka kredi başvuru şartlarını da yayınladı. Akbank üzerinden kredi kullanacak kişilerin banka kredi sicili temiz olması gerekiyor. Diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa bu banka üzerinden kolay kolay onay alamayacaksınız. Eğer böyle bir durumunuz varsa, banka üzerinden borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. 24 ay vadeli veya 36 ay vadeli kredi seçeneklerinden bir tanesini seçerek hemen kredi başvurunuzu yapabiliyorsunuz. İsteyen kişiler banka şubelerinden isteyen kişiler ise bankaya gitmeden başvuru yapabilecek. 

Sms ile hemen ne kadar kredi onay aldığınızı görebiliyorsunuz. 

Akbank, üzerinden verilen kredilerden birtanesi olan da SMS Kredi kampanyasıdır. SMS ile kredi başvurusu yaparak, banka üzerinden ne kadar kredi onayı aldığınızı görebileceksiniz. Cep telefonunuzun üzerinden mesaj ile birlikte başvuru yaptıktan sonra on bin TL'ye kadar onay alabileceksiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı da yazarak, 44 25 numarasına mesaj ile gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu cep telefonunuza gönderecektir. Onay alan kişiler hemen bu kredileri kullanabilirler. 

Akbank, internetten kredi başvurusu 

Akbank ayrıca kredi kullanmak isteyen kişilere internet üzerinden de kredi başvurusu imkanı sağlıyor. Akbank üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, eğer internet bankacılığı şifreniz varsa, Akbank Direkt uygulamasına girerek işlem yapabilirsiniz. Üstelik yapacağınız bu işlemler bile birlikte banka kredi onayı vermesi anında sizin hemen hesabınıza onaylanan krediye atmasına sebep olacaktır.

akbank-1-2906

Banka bu şekilde 36 ay vadeli ve 24 ay vadeli kredi seçenekleriyle müşterilerine düşük faizli kredi vermektedir. Banka hesabı olmayan kişiler ise bankanın internet sitesine girerek burada ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan sonra kredi onayı cevabınız, cep telefonunuza gelecektir. 444 25 25 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak da buradan da kredi için destek alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu yapabilir, başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@