Son Dakika: 10000 TL Bekleyenler İçin Haber Var, 10000 TL Nakit İmkanı Verilecek ve 3 Ay Erteleme Yapılacak, Bankalar Duyurdu. İşte detaylar ve kampanya başvuru şartları haberimizde. 10.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler dilerse bankaya gitmeden de bu kredileri kullanabilir. Bu kredileri internet üzerinden alabiliyorsunuz.

İnternetten kredi veren bankalar kendi bankası'nda hesabı olan kişilerin internet bankacılığı şifresi olması durumunda 10 bin TL'ye kadar kredi kullandırabilir. 36 ay vadeye kadar işlem yapacaksınız 10.000 TL 36 ay vadeli olan kredi seçeneklerine başvuru yapmanız gerekiyor.

Başvuru yaparken aylık gelirinizi ve Kimlik numaranızı yazacak sonra kaç ay vade yapacağınızı belirteceksiniz. Bu şekilde onaylanan kredileri de banka şubelerine gitmeden hesabınıza atarak anında kullanabileceksiniz. Şimdi sizlere eğer hesabınıza aşağıdaki bankalarda varsa bu bankalardan nasıl başvuru yapacağınız hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

İş Bankası 10.000 TL internet üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

İş Bankası 10 bin TL'ye kadar internet üzerinden sizlere kredi imkanı sağlıyor. Bunun için İş Cep uygulamasına Giriş yaparak ihtiyaç kredisi bölümünden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı kredi bölümünden de 10.000 TL ye kadar hızlı kredi onayı alıp hemen hesabınıza atabilirsiniz. İş Bankası üzerinden bu krediyi kullanabilmeniz için kredi puanınızın en az 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi puanı düşük olan kişiler internet üzerinden onay alamazlar.

Bu durumda size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunacaksınız. İş Bankası 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere üç ay ertelemeli ve toplamda 36 ay vadeli olarak kredi imkanı sunacaktır. Bu vadeler üzerinde daha başka vardı ile kredi kullanamazsınız.

Akbank üzerinden 10 bin TL Akbank Direkt ihtiyaç kredisi başvurusu

Akbank hesabı olan müşteriler, Akbank Direkt uygulamasına kullanıyorlarsa uygulama üzerinden ihtiyaç kredilerine hızlı bir şekilde kullanabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şartlarına uygun olmaları durumunda bu kredileri daha düşük faizler de ve masrafsız olarak alabilmektedir.

10.000 TL Akbank Direkt kredisi başvurusu yaptığımızda ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme yapabilir, toplamda da 36 ay vadeye kadar bu krediyi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu için internet bankacılığı şifreniz ile giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Akbank Direkt Kredi seçeneğini seçerek sizden istenen bilgileri girip kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz. Sonucumuzu da aynı sayfa üzerinde göreceksiniz.

10000-tl-bekleyenler-icin-haber-var-10000-tl-nakit-imkani-verilecek-ve-3-ay-erteleme-yapilacak-1

Cepteteb internet üzerinden 10 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Cepte Teb Bankası üzerinden de 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler mobil uygulama üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra mobil uygulamaya girerek bu bankadan kredi kullanabilirsiniz. Cepte Teb Bankası dijital bir banka olduğu için tüm bankacılık işlemlerinde online olarak yaptırmaktadır. Alacağınız krediler de onay almanız durumunda hemen banka hesabınıza aktarabilirsiniz.