10.000 TL Eylül Ayı, Sonbahar Kredisi Kampanyası Başladı, Bankalar Birleşerek Onay Verecek!

Bankalar sonbahar kredisi olarak verdikleri bu kredilerde ilk taksit ödemenizi 2022 yılında başlayacağınız bir kampanya da yapmaktadır. İşte bankalar ve başvuru aşamaları...

Ekonomi 17.09.2021 - 09:37 17.09.2021 - 09:39 Vural Pars

10.000 TL Eylül Ayı Sonbahar Kredisi başladı. Sizde bu bankalardan anında kredi onayı alabilirsiniz. 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olarak hemen işlem yapabilmeniz için, banka politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, 10 bin TL 36 ay vadeye kadar bu bankaların kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bankalar sonbahar kredisi olarak verdikleri bu kredilerde ilk taksit ödemenizi 2022 yılında başlayacağınız bir kampanya da yapmaktadır. İşte bankalar ve başvuru aşamaları…

TEB Sonbahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

TEB üzerinden anında 10 bin TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan kişiler, bankanın resmi internet sitesine giderek veya banka şubelerine giderek başvurularını bırakabilirler. Ayrıca bankanın müşterisi olan kişiler, TEB internet bankacılığına girerek 10 bin TL sonbahar kredisine 3 ay ertelemeli olarak başvuru yapabileceklerdir. TEB üzerinden alınan bu kredilerde başvuru şartlarına uygun olan kişilerin hemen kredileri hesaplarına yatar. Sizlerde bu bankadan uygun faizlerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

10000-tl-eylul-ayi-sonbahar-kredisi-kampanyasi-basladi-bankalar-birleserek-onay-verecek

Akbank Sonbahar Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank 3 ay sonra ödemeli 10 bin TL kredi kampanyasını duyurdu. Sizlerde bu bankadan hemen başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. Akbank üzerinden 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi başvurusu, banka müşterisi olan kişilerin Akbank Direkt uygulaması üzerinden anında yapılabileceğini söylemek istiyoruz. Başvuru yaptığınızda onay alırsanız da bankaya gitmeden onaylanan kredinizi hemen hesaba atabileceksiniz.

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi alacaksanız, kredi sonucunuzu hemen öğreneceksiniz. Şubesiz bankacılık için Akbank Direkt kredisine başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Sonbahar Kredisi Nasıl Alınır?

10.000 TL’ye kadar hemen onay almak ve oturduğunuz yerden ne kadar kredi onayı aldığınızı görmek istiyorsanız, QNB Finansbank SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bankanın 5030 SMS numarasına TC KİMLİK numaranızı yazarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka 5 dakika içinde sizlere ne kadar kredi olacak, kaç ay vadeli verilecek söyleyecektir. Onay aldığınız krediyi en yakın banka şubesine giderek kullanabilirsiniz. Ayrıca QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak da 10 bin TL sonbahar kredisi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden 36 ay vadeli kredilerde başvuru için ayrıca bankanın internet sitesini de kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sonbahar Kredisi 10.000 TL

Ziraat Bankası, kamu bankası olmasından dolayı emeklilere ve çalışanlara uygun faizlerle kredi imkanı sağlamaktadır. Sizlerde bu şekilde bankadan başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi hemen hesaba atabilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine giderek sonbahar kredisi almak isteyenlerin en az 6 aylık sigortası olması veya emekli olması gerekiyor. Yeni işe başlayanlar, bu bankadan kredi alamazlar. Eğer yeni işe başladıysanız yukarıdaki bankalardan kredi başvurusu yapmanızı öneriyoruz. Bankalardan işlem yapan kişilerin anında sonuç alabilmeleri için, kredi notu ve kredi sicilinde sıkıntı olmaması gerekmektedir. Aldığınız 10 bin TL ve üzerindeki sonbahar kredilerinde 3 ay ertelemeli olarak veya 6 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@