10.000 TL Faizsiz Kredi Verilecek, Açıklama Son Dakika Gece Bülteninde Yapıldı

10.000 TL Faizsiz Kredi Verilecek, Açıklama Son Dakika Gece Bülteninde Yapıldı. 10.000 TL'ye kadar faizsiz kredi ne zaman verilecek merak konusu oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 28.08.2021 - 23:35 28.08.2021 - 23:35 Vural Pars

Bankalardan faizsiz kredi ile ilgili açıklamalar merak ediliyor. Faizsiz olarak verilecek 10.000 TL kredi hangi bankadan ne zaman verilecek araştırılıyor. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli faizsiz kredileri katılım bankalarından şu an için alabileceklerdir. Katılım bankaları kişilere faizsiz olarak kredi veriyor. Beklenen ve kamu bankalarının vereceği söylentileri ile konuşulan 10.000 TL faizsiz kredi ise henüz netlik kazanmadı.

Meclisten geçmesi beklenen ve Ekim ayı gibi bankaların faizsiz kredi imkanı sunacağı söylenmektedir. Bu kredilerde faizsiz olarak işlem yapacak olan kişilerin 12 ay vadeye kadar kredi alabilecekleri ve bu alacakları kredileri sıfır faiz ile destek amaçlı geri ödeyecekleri söylenmektedir. Belirtilen zamanlarda ödemeyen kişilerden ise günlük faiz uygulanacak ve gecikmelerde faiz devreye girecektir. 

Başvuru şartları nedir? 

Faizsiz kredi için başvuru yapacak olan kişiler, başvuru şartlarına uygun olması gerekecek. Uygun olan kişiler, faizsiz kredi alabilecek. Henüz bankası belli olmasa da faizsiz kredi verecek olan ülkemizde hizmet veren bankalar belirledikleri politikalara göre onay vermektedir. 12 ay vadeli 10.000 TL faizsiz kredi için bankalar müşterilerinden kredi notu uygun, kredi sicili temiz olmasını isteyecektir. Kullanmakta olduğu kredi ve kredili ürünlerinde bankalarda sıkıntısız olarak ödeniyor olması gerekmektedir. Bankalardan icralık, avukatlık olanlar onay alamayacaklardır. Faizsiz kredi kullanmak isteyenler, bu şartlara uygun olursa kredi başvurusu yapabileceklerdir. 

10000-tl-faizsiz-kredi-verilecek-aciklama-son-dakika-gece-bulteninde-yapildi1

Kredi Başvuruları Nasıl Olur?

Faizsiz kredi başvuruları eğer onaylanırsa, bankaların resmi internet siteleri üzerinden başvuru imkanı sağlanacaktır. Bankanın belirlediği sayfada 10.000 TL'ye kadar ve 12 ay vadeli faizlerle krediler hemen işleme sokulacaktır. 10.000 TL için başvuru formunu dolduran müşteriler, kredilerin sonucunu da formda yazdıkları cep telefonlarından alacaklardır. Kredi alacak kişilere bankalar hemen sonuç vereceği için yazılan bilgilerin doğru olması önemlidir. Banka onay verirse, banka hesabınız olması durumunda hesabınız üzerinden online internet şifresi alarak kredi kullanabileceksiniz. Kredi kullanmak için ayrıca banka şartlarına uygun olan kişiler, onay aldıktan sonra banka şubelerinden sadece kimlikle kredilerini kendi banka hesaplarına atabileceklerdir. Bankaların bu krediler ile ilgili açıklamasından sonra detaylar belli olacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@