Son dakika haberi kamu Bankası olan Ziraat Bankası tarafından yayınlandı. Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara Ziraat Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar ödeme yapılacak. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu ödeme ile birlikte hem emekli olan hem de asgari ücretle çalışan vatandaşlara destek verecek. Düşük faiz oranları ile kullanabileceğiniz Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız 10.000 TL'ye kadar başvuru yapabilir ve acil nakit ihtiyacınız için bu parayı 7gün 24saat kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası genel müdürlük tarafından yapılan Açıklama ile birlikte nakit sıkıntısı olan ve kendi Bankasından maaş alan kişiler Ziraat Bankası şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden istedikleri zaman bankanın vermiş olduğu devlet destekli Kredi kampanyasına katılabilecek. Ziraat Bankası genel müdürlüğü bu kredileri kendi müşterilerine vereceği için düşük faiz oranları ile işlem yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin emekli olması durumunda emekli maaşları Ziraat bankası'nda olması şartı ile 10.000 TL düşük faizli nakit kampanyasından yararlanabilecekler. Emekli olan kişiler yapmış oldukları başvuru sonrasında değerlendirilmesi kısa bir süre olacak ve bu değerlendirme sonucu sms ile kişinin bankaya kayıtlı olan cep telefonu numarasına gelecek. Ziraat Bankası 10.000 TL ye kadar vermiş olduğu nakit kampanyasında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar bu krediyi geri ödeme şansı sunacak. 

Ziraat Bankası emekli maaşınızı bu bankadan almıyorsanız Bankaya maaş taşıması sonrasında da yüksek limitli kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli maaşı alan müşteriler 200 bin TL'ye kadar gelir belgesiz emekli kredisi kullanırken ayrıca 10.000 TL nakit avans limiti 750 TL'ye kadar emekli promosyonu ve yüksek limitli Ziraat Bankası kredi kartı alabiliyor.

akbank-emekli-kisilere-2500-tl-karsiliksiz-ek-odeme-veriyor-basvurular-31-aralikta-bitiyor-kacir-1

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden veya Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden İstediğiniz zaman başvuru yapabilir sonucunu hemen öğrenebilir ve ne kadar faiz oranları ile 10.000 TL kullanacağınızı görebilirsiniz.

Ziraat Bankası haricinde Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler emekli maaşlarını bu bankalardan almaları durumunda 10.000 TL mobil uygulama üzerinden internet kredisi kullanabilir.