10.000 TL ye Kadar Faizsiz Kredi imkânı, Kampanya Başladı…

Son Dakika: 10.000 TL Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı. Detaylar Belli Oldu. İsteyenler 10.000 TL'ye kadar hemen onay alacaklar. İşte detaylar...

Ekonomi 26.09.2021 - 10:59 26.09.2021 - 10:59 Vural Pars

Ülkemizde banka hizmetini yürüten kuruluşlar kredi işlemlerinde belirlemiş oldukları faiz oranları üzerinden kredi imkânı sunarlar. Faizsiz olarak kredi imkânı tanıyan banka bulmak zordur. Kredi başvurusu yaparak faizsiz kredi almak isteyen kişiler dinimize uygun bir şekilde kredi bulmak için katılım bankalarını tercih ederler. 10000 TL ye kadar faizsiz kredi veren katılım bankaları dini yönden bu bankaları tercih eden müşterilerine bu konuda yardımcı olmaktadır. Faizsiz kredi imkânı sunun kuruluşlardan onay alındığı takdirde kredi kullanılabilecek. Bu kuruluşlar faiz yerine kar payı uygulamasını ön plana çıkarır. Talep edilen ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar, ilk ödemesi 3 ay ertelenebilen kredi kullanmak mümkündür. Konu ile ilgili detaylar…

Albaraka Türk Katılım Bankası Tarafından Sunulan 10.000 TL Faizsiz Kredi

Faizsiz kredi almak isteyen vatandaşların ilk tercih ettikleri kurumlar arasında bulunan Albaraka Türk İslami şartlara uygun ihtiyaç kredisi vermektedir. Faizsiz krediden faydalanmak için Albarak Türk şubelerine başvuru yapılmaktadır. Başvuru yapıldıktan sonra şartları uygun olan müşterilerine hemen sonucu iletir. Başvuru ayrıca internet bankacılığı ile de yapılabilir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Tarafından Sunulan 10.000 TL Faizsiz Kredi

Faizsiz bankacılık hizmeti sunan bankalardan biri olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, 10 000 TL tutarında kredi almak için başvuru yapıldığında, şartları tutan kişilere kredi kullandırır. Kredi notu 1100 ve üzeri olan ve kredi sicili temiz olanlara faizsiz kredi fırsatı sunar. Kuveyt Türk tercih edilerek işlem yapacaklar, şartları tuttuğunda krediyi hemen kullanabilirler. Başvuru yapacak olan kişilerin en az 3 aylık sigortası olanlar, emekli maaşları bu bankadan almaları koşulu ile kredi kullanma hakkına sahip olacaklardır.

10000-tl-ye-kadar-faizsiz-kredi-imkani-kampanya-basladi

Ziraat Katılım Bankası Tarafından Sunulan Faizsiz 10.000 TL Kredi

Faizsiz kredi alabileceğiniz bir diğer banka ise Ziraat Katılım Bankası’dır. Kredi başvurusunda bulunan müşteriler, 36 ay vadeli ilk üç ay ertelemeli seçeneklerden faydalanabilirler. Kamu bankası olması nedeni ile diğer bankalara göre kredi onayları biraz güçtür. Ziraat Katılım Bankası üzerinden kredi almayı düşünenler en yakın şubeye giderek başvuru yapabilirler. Onay alınması durumunda faiz kredi imkânlarından faydalanmaları söz konusudur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@