TEB Bankası ve ING Bank 10.000 TL’lik anında kredi kampanyasına imza attı. ING Bank ve TEB Bankası aracılığı ile 10.000 TL’lik ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl olur, kredi başvuru şartları nedir haberin detaylarında ele aldık.

Kredi başvurusunda bulunacak kişilerin ING Bank ve TEB Bankası aracılığı ile kredi kullanmaları için bazı banka politikalarına uygun olması gerekmektedir. Bu politikalardan bir tanesi ise kredi notudur. Kredi notu hatırı sayılır derecede yüksek olan kişiler bankalardan kredi için rahatlıkla onay alabilir. Kredi notu düşük olanlar ve bankalarla avukatlık bir durumu olanlar ise onay alamaz. Kredi sonucunda onay alındıktan sonra ise ING Bank ve TEB Bankası, sizlerin kredi notuna göre de özel olarak faiz oranı uygular. Bu şartlar ele alındığında uygun olan kişiler, bankadan zaman kaybetmeden başvuru yapıp kredilerini alabilir.

ING Bank 10000 TL’lik krediye nasıl başvuru yapılır?

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan banka müşterileri ING Bank üzerinden bekleme olmadan kredi alabileceklerini söylemek mümkündür. Banka kredi başvurusu yapmak için mobil uygulama, telefon bankacılığı, internet şubesi ya da doğrudan bankanın şubelerine başvuru yapılabilmektedir. Kredi başvurusunu yaptıktan sonra ise banka kredi kullanan kişilere 36 aylık taksit seçeneği ile ne kadar kredi kullanabileceğinizin sonucunu verebilecektir. Banka kredi başvurusu için şube yerine internet araçlarını da tercih etmek son derece kolay.

10000-tllik-nakit-odemeler-hesaplara-yatiyor-sik-sik-kontrol-edin-basvurunuzu-kacirmayin1

İnternet bankacılığı üzerinden de başvuru yapmak isteyenler için bu yöntemle de kredi başvurusu yapmak mümkündür. Üstelik online araçlar üzerinden kredi başvuru yaptığınızda onaylanması halinde şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi miktarı anında hesabınıza yatırılacak.

TEB Bankası kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden de ihtiyaç kredilerine başvuru yapmak mümkün. Banka müşterilerine en uygun faiz oranları ile beraber banka şubeleri ve internet sitesi üzerinden de başvuru imkanı veriyor. Sizlere en yakın TEB Banka şubesine gidildiğinde yalnızca kimliğiniz ile de 10.000 TL kredi için başvuru yapabilmektesiniz. 10 Bin TL’lik kredi kullanıldığında 12 aylık vadeli, 24 aylık vadeli ve 36 aylık vadeli olarak kredi taksit seçeneklerinden birini tercih edebilir, ilk taksit ödemesini de 3 ay olarak erteleyebilirsiniz.