Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış olduğu son duyuru sonrasında 100.000 TL'ye kadar borcu olan kişilere borç kapatma kredisi vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 100.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde onay verecek ve vermiş olduğu bu Kredi onayında diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı kapatacak. Başvuru yapmak isteyen kişiler bankaların kredi politikalarına uygun olması durumunda Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden 100.000 TL kredi kullanabilecek.

Bankalar Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış oldukları duyuru ile birlikte 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi alacak olan kişilerin emekli olması veya uzun süredir aynı işyerinde sigortalı olarak çalışıyor olmasını isteyecek. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank yapmış oldukları ortak açıklama ile birlikte bugünden itibaren kredi başvurusu alacak ve güncel olan banka borçlarınızı kapattığınız için sizlere destek olacak.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası üzerinden destek kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme toplamda 36 ay vadeli 100.000 TL borç kapatma kredisi almak istiyorsa banka resmi internet sitesine girebilir veya banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesi ile başvuru yapabilir. Ziraat Bankası üzerinden destek kredisi almak isteyen kişiler 100 bin TL borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsa ve emekli ise emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alma şartı ile kredi kullanacaktır. Ziraat Bankası destek kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine giderken kimlik ve gelir belgesi ile birlikte kapatmak istediği banka borçlarını da bilgilerini götürmesi gerekiyor.

ziraat-bankasi-hesabi-olan-kisiler-dikkat-bu-hafta-son-basvuru-yapmaniz-gerekiyor1

Vakıfbank ve Halkbank

Ziraat bankası'nın yapmış olduğu bu kampanya sonrasında diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank da 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapattığınız için sizlere düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunacak. Size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapabilir veya banka şubelerine gitmeden de internet sitesi üzerinden borç kapatma kredisi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilirsiniz. Vakıfbank ve Halkbank 100.000 TL borç kapatma kredisi verdiklerinde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunacak.