Son Dakika Koronavirüs'te son durum paylaşıldı. 11 Kasım Koronavirüs tablosu açıklandı.

Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı! Bankada hesabınızın olması durumunda 100 TL hediye edilecek! Banka resmi internet sitesi üzerinden açıklandı!
Son Dakika Koronavirüs'te son durum paylaşıldı. 11 Kasım Koronavirüs tablosu açıklandı. Fahrettin Koca, oldukça zor bir dönemden geçtiğimizi ifade ederek 11 Kasım Koronavirüs tablosunu açıkladı.

11 Kasım 2020 Koronavirüs Tablosu!Şu anda, pek çok kişi, kurallara uymadığı için, birkaç gün içinde COVID-19 hastası olacak

"Bugün tespit edilen 2.693 yeni hastamız var. Salgın hastalıkla mücadele hem bireysel hem de toplum halinde yürütülebilir. Sağlık çalışanlarımız hastane yükümüzü yönetilebilir seviyede tutmak için var gücüyle çalışıyor. Virüsü ancak birlikte yenebiliriz.

SİZDEN, SADECE, ELİNİZDEN GELENİ YAPMANIZI İSTİYORUM!

Daha fazlasını değil. Kendinizi maskeyle korumaya alın. Mesafe kuralına uyabilmek için çaba gösterin. Virüs, burun yoluyla daha kolay bulaşıyor. Maske koruma sağlayacak şekilde takılırsa risk çok azalır.

SALGINDA HAYAT ZOR!

İşyerleri, ulaşım, pazaryerleri, günlük hayat, ileride bir gün salgın olacağı düşünülerek planlanmadı. Mücadeleyi tüm zorluklara rağmen vereceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak. Kurallarla kayıpları en aza indirelim.