11 Mart bugün AVM’ler açık mı? 11 Mart bugün AVM’ler kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor? 11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri…

11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri merak ediliyor. Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgası ve kar yağışı Türkiye’yi esir aldı. Özellikle İstanbul’da bugün şiddetini arttıran kar ve fırtına nedeniyle valilik yeni önlemleri duyurdu. Bugün İstanbul’da AVM açılış kapanış saatleri de değişti. Peki, İstanbul’da 11 Mart bugün AVM’ler kaçta açılıyor? 11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri!

İstanbul’da beklenen kar yağışı gece saatlerinden itibaren etkisini arttırdı. Kent genelinde etkili olan yağışlar nedeniyle şehir beyaz örtü ile kaplandı. İstanbul Valiliği, kar yağışı nedeniyle hayatın olumsuz etkilenmemesi için yeni tedbir kararlarını da duyurdu. Kente TIR ve kamyon giriş çıkışı yasaklanırken şehirlerarası yolcu otobüsü seferleri de durduruldu. İstanbul’da alınan diğer bir önlem ise AVM çalışma saatleri için oldu. Peki İstanbul’da 11 Mart bugün AVM’ler açık mı? 11 Mart bugün AVM’ler kaçta açılıyor? 11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri!

11-mart-bugun-avmler-kacta-aciliyor-11-mart-2022-avm-acilis-kapanis-saatleri-2

Gözden kaçırmayın

İhanet Ve Vicdansızlık! Tarım Arazilerinden Sonra Mera Arazileri de Sırayla Rant İçin Kurban Ediliyor... İhanet Ve Vicdansızlık! Tarım Arazilerinden Sonra Mera Arazileri de Sırayla Rant İçin Kurban Ediliyor...

İstanbul’da 11 Mart bugün AVM’ler açık mı?

Bugün İstanbul’da AVM’ler açık mı? Bugün İstanbul genelinde tüm AVM’ler çalışıyor. Ancak AVM çalışma saatleri değişti. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç AVM çalışma saatleri ile ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri!

11 Mart 2022 AVM açılış kapanış saatleri yeniden düzenlendi. İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç Twitter hesabından yaptığı açıklamada İstanbul’da 11 Mart 2022 günü AVM'lerin 12:00'de açılarak 19.00'da kapanacağını duyurdu.