11 Mayıs Burç yorumları - 11 Mayıs 2021 Salı günlük burç ve astroloji yorumu

11 Mayıs burç yorumları. 11 Mayıs 2021 salı günlük burç ve astroloji yorumu. 11 mayıs burçlar ne diyor? 11 mayıs 2021 Salı burç ve astroloji yorumu sizlerle.

Gündem 10.05.2021 - 20:39 10.05.2021 - 20:44 Berkay Keskin

11 Mayıs burç yorumları. 11 Mayıs 2021 salı günlük burç ve astroloji yorumu. 11 mayıs burçlar ne diyor? 11 mayıs 2021 Salı burç ve astroloji yorumu sizlerle. 

11 Mayıs burç yorumları

Astroloji uzmanları tarafından 11 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 11 Mayıs burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Boğa burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Yeni Ay’ın burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Yeni Ay ne zaman sona erecek? İşte detaylar…

11 Mayıs 2021 Salı burç yorumları

Mayıs ayının ikinci haftasında Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay damga vuracak. 7. derece Akrep burcunda yaşanan Dolunay’ın etkileri sona erecek. Uranüs ve Venüs tarafından desteklenen Dolunay, Mayıs ayının giriş bölümünde de önemli bir etki alanına sahip olmuştu. Lakin, Yeni Ay ile birlikte değişimin de kapıları aralanmaya başlanacak. Yeni Ay’ın Boğa burcunda yaşanmasının etkileri de önemli olacaktır. Zira,  hayatınızda pozitifliğin artmasına yardımcı olacaktır. 9 Mayıs’ta aşkın ve keyfin gezegeni olarak kabul edilen Venüs, Boğa burcundan çıkış yapmıştı. Venüs artık İkizler burcunda ilerlemeye başladı. 2 Haziran’a kadar devam edecek olan bu süreç Merkür tarafından da desteklenecek. Lakin, İkizler burcunda yer alan Merkür, ileri ve geri hareketleri nedeniyle krizlere neden olabilir. Bu yüzden Merkür retrosunun etkilerine açık olacağımız bir dönem içerisinde bulunuyoruz. Özellikle 26 Mayıs tarihine kadar olan süreçte önemli ve köklü değişikliklerin tamamlanması gerekebilir. Zira, kararsızlık duygusunu yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Yeni Ay, Boğa burcunun 21. derecesinde meydana gelecek. Aynı zamanda da Neptün ve Plüton tarafından da desteklenecek. Gökyüzündeki sabit yıldızlardan Rana Sabi de Yeni Ay’ı destekleyici konumda bulunuyor. Önümüzdeki on iki günlük süreç boyunca Boğa temasının hakim olduğunu göreceğiz. Ayın 23’ünden itibaren ise Merkür Retrosunun etkileri açığa çıkmaya başlayacak. Hem kişisel hem de dünyayı ilgilendiren önemli gelişmelerin meydana geleceği Yeni Ay döneminde mutluluk ve keyif öne çıkacaktır. Astroloji uzmanları tarafından Boğa burcunun sembolize ettiği değerler sanat, yaratıcılık, parasal konular, mutluluk, beslenme ve güveni içine almaktadır. Dolayısıyla, Boğa temasının olduğu bu süreçte elinizdekilerin kıymetini daha iyi bileceksiniz. Parasal konularda temkinli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hayattaki öncelikleriniz değişim göstermeye başlayabilir. Parasal konuların hakimiyet alanın zayıflaması diğer alanlara yönelme isteğinizin artmasını sağlayacaktır. Sağlık sorunlarına karşı daha tedbirli davranmaya başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırmak, onları mutlu etmek için küçük sürprizler hazırlamak isteyebilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizin yeni bir boyuta ulaşmasını sağlayacaktır. Güven ve istikrarının öneminin artması hayata daha sıkı sıkı tutunma isteğini açığa çıkaracaktır. Merakla takip edilen 11 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak açısından hem finansal alanda hem de duygusal ilişkilerde gelişmeler hız kazanmaya başlıyor. Venüs’ün İkizler burcunda olması ilişkiler açısından yıpratıcı sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir. Zira, kararsızlık anlarınızın sayısı giderek artış gösterecektir. Flörtlerden keyif almaya başlayabilirsiniz. Gelecek kaygısı ve endişesini bir kenara bırakarak anın getirdiği heyecanlara kucak açabilirsiniz. Yeni Ay dönemi de Venüs tarafından desteklenecektir. Bu süreçte kişisel mutluluğunuzu sağlamak adına hamleler de bulunabilirsiniz. İlişkinizden ya da evliliğinizden memnun değilseniz ayrılmayı düşünebilirsiniz. Sorunları görmezden gelmek yerine mücadele etmeyi tercih edeceksiniz. Başak burçlarının iş yoğunluğunun artması enerji alanlarında dağılmalara neden olabilir.

Lakin, heyecan verici gelişmelere karşı hazırlıklı olmalarında fayda bulunuyor. Su grubu burçları Akrep, Yengeç ve Balık cephesinde ise iletişim alanındaki gelişmelerin öne çıktığı görülecektir. Bilgiye verdiğiniz önemin artmasına bağlı olarak kişisel gelişim alanında atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Akrep burçları beslenme düzenlerinde önemli değişiklikler yapabilir. Hem sağlık açısından hem de fiziksel görünümlerini değiştirmek için spora başlayabilirler. Yeni hobiler edinmek için çaba gösterebilirsiniz.

11 Mayıs 2021 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Bugün çevrenizle iletişim konusunda yoğunluk yaşayacaksınız. Uzun süredir görmediğiniz ve uzak kaldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya telefonla görüşebilirsiniz. Onlar, değişik organizasyonlarında sizin de bulunmanızı isteyebilirler. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

11 Mayıs 2021 Salı BOĞA Burç Yorumu:

İşinizde yüksek bir performans yakalamak için, engeller karşısında olumsuz bir tutum izleyebilirsiniz. Gücünüzü karşı tarafa hissettirme konusunda baskılı davranacaksınız. Bugün sevdiğiniz kişiyle kalabalık bir ortamda bulunabilirsiniz. Onun isteklerini yerine getirdiğiniz zaman, sizde mutlu oluyorsunuz.

11 Mayıs 2021 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Karşılıklı yaşadığınız duygusal ilişkilerinizde, yoğun bir tempo var. Planlarınızı yaşama geçirmelisiniz.

11 Mayıs 2021 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

Sıkıntılarınızı paylaşmaktan hoşlanmıyor ve bazı konularda kısır bir döngü yaşıyorsunuz. Aynı şeyi tekrar yaşamak istemediğiniz için, olaylar hakkında yorum yapmaktan çekiniyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Arkadaşlarınızdan beklediğiniz ilgiyi, göreceksiniz.

11 Mayıs 2021 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Duygusal yönleriniz ortaya çıktığı zaman, arkadaşlarınızı şaşırtıyorsunuz. Kendinizi sürekli güçlü gösterme savaşı vermekten vazgeçin. Yakınlarınızın da bulunacağı ortamlara değişik paylaşımlar içinde olacaksınız. Bugün manevi duygularınızın ön planda olacağı mistik çalışmalar içinde olabilirsiniz. Ruhsal yönünüz güçleniyor.

11 Mayıs 2021 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Kişisel becerilerinizi çevrenizle paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla paylaşım içinde olacaksınız. Onlar, bazı beklentileri için yardımınızı isteyecekler.

11 Mayıs 2021 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Sevdiğiniz kişi ile beraberken, harcamalarınızı pek denetlemek istemediğiniz için, daha sonra bütçenizle ilgili sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bugün, olumlu duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda olumlu motivasyonlar kuruluyor.

11 Mayıs 2021 Salı AKREP Burç Yorumu:

Duygusal yaşantınızla ilgili pozitif canlanmalar söz konusu. Partnerinizin de, sizinle aynı düşünceler içinde olacağı bir gün. Renkli ve sosyal bir yaşamın içinde olmanız, zincirleme aktiviteleri de beraberinde getirecek. Kendinize ve yaratıcılığınıza güveniyorsunuz. Gizli kıskançlık duygusundan uzak kalmayı başarmalısınız.

11 Mayıs 2021 Salı YAY Burç Yorumu:

Duygularınızda derinlik arayışı içindesiniz. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sizinle birlikte olmasını arzuladığınız bir gün. Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Fakat güven duygunuzun eksik olmasından kaynaklanan problemler söz konusu.

11 Mayıs 2021 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Ortak iş yaptığınız kişilerin geleneksel tavırları, tarzınıza uygun gibi görülebilir. Fakat, iş yaşantınızda sinirli ve kendi kurallarınızın uygulanmasından hoşlandığınız bir gün. Eleştirici ve mükemmel davranışlarınızın altında, kendi gücünüzün ispatı yatıyor. Bugün, zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu, sizde olumsuzluk yaratabilir.

11 Mayıs 2021 Salı KOVA Burç Yorumu:

İdeallerinizin sınırı yok. Bugün sosyal ve zihinsel aktivitelerinizi olumlu bir şekilde birleştirme yeteneğiniz var. Yaşantınıza daha fazla aksiyon kazandırmak istiyorsunuz. Gücünüzün sizi doğru yerlere götüreceğinden emin olabilirsiniz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda fikirlerinizle dikkat çekmeyi başaracaksınız.

11 Mayıs 2021 Salı BALIK Burç Yorumu:

Sakin görünen gizli bir inatçılığınız var. Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi, karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Uzun vadeli çözüm bekleyen çalışmalarda sabırlı davranışlarınızla dikkat çekiyorsunuz. Yatırımcı yönlerinizi arka plandaki işlerinizle, başarılı bir şekilde koordine edeceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@