11 Milyon Üzerindeki Emeklinin Beklediği Bayram Nakit Kampanyası Başladı!

Emekli olan vatandaşlar için bayramda kullandırılacak olan nakit kredi kampanyalarında, duyuru, paylaşıldı! Emekli maaşı hesabı üzerinden alacağınız nakit kampanyalarında limit 50.000 TL oldu. 50.000 TL ve üzerinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlarında başvurularını gerçekleştirebilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan sağlanacaktır. 

Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın Emeklilik yaşı düştü! SGK girişi 1999 öncesi 2000 2008 arası olanlar hemen yeni emeklilik tarihine baksın

50000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlara şartları uygun olması durumunda krediyi hızlı bir şekilde 36 ay vadeli olarak kalacağını söylemek istiyoruz. 

Nakit ihtiyacınız olması durumunda 11 milyon üzerindeki emekli vatandaşların başvurularını banka şubelerinden, bankanın internet sitesinden ve internet bankacılığı üzerinden kolayca yapabileceğini söylemek isteriz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden emekli maaş alan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilmeleri için banka şubelerine gitmelerine gerek kalmadan kendi emekli maaş hesapları üzerinden alacakları Mobil uygulama şifreleriyle birlikte başvurularını internet bankacılığından yapabilir. İnternet bankacılığı üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında şubelere gitmeden işlemlerini 5 dakika içerisinde alabilirsiniz. Acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, kredi imkanından faydalanmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebileceğiniz bu nakit kredi kampanyasına katılabileceksiniz. Hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak isteyen vatandaşlar, şartları uygun olması durumunda 36 ay vadeye kadar işlemlerini hemen yapabilmektedir. 

5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenecek olan kişiler, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank haricinde, bankaların yapmış oldukları kampanyaları da göz atabilir. özellikle Garanti Bankası ve Akbank, emekli maaşını kendi bankasına taşıyan vatandaşlara 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi imkanı sağlarken, 2000 TL'ye varan da emekli promosyon imkanından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.