Vakıfbank 110 bin TL ihtiyaç kredisi için ödemeleri başlattı. %1,57'den başlayan faiz oranlarını değerlendirmek ve kredinizi hemen çekebilmek için şartlara göz atabilirsiniz. Kamu bankası müşterilerine özel kredi seçenekleri sunuyor.

Vakıfbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisinde müşteriler için pek çok avantaj sunuluyor. Özellikle de kredi seçenekleri değerlendirildiği vakit çeşitli detaylar ortaya çıkmaktadır. Düşük faiz oranlı kredi başvurusu için aranan şartlar nedir? Kamu bankasından gelen haber milyonları sevindirecek.

%1,57'den Başlayan Faizlerle Kredi!

Faiz oranlarına göz attığımızda %1,57'den başladığını görüyoruz. Tüm bunlarla birlikte düşük faizli kredi çekme planınız var ise kredi miktarı ve vade sayısına da göz atabilirsiniz. 110 bin TL krediyi 12 ay vadeye kadar geri ödeyebilirsiniz. 

vakıfkredisi

Avukatlara Özel Kredi Verilecek

Avukatlara özel verilecek kredide 3 ay erteleme imkanı ile kredi seçeneğini değerlendirebiliyorsunuz. Bankanın avukata özel böyle bir imkan sunması sevindirdi. Şimdi ise yeni mezun veya tecrübeli avukatlar bu krediyi nasıl çekebileceklerini araştırıyor.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapacaklar için çeşitli detaylar ön plana çıktı. Vakıfbank'a ait mobil uygulama aracılığıyla ertelemeli şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca avukat kredisinde yeni avukatlar için 20 bin TL'ye kadar %1,85 faiz oranlı kredi verildiğini de ekleyelim. Daha fazla detay için Vakıfbank şubelerinden de bilgi alabilirsiniz.