12 Ekim Reyting sonuçları. 12 Ekim 2020 Pazartesi günü reytingleri kim kazandı.

12 Ekim Reyting sonuçları. 12 Ekim 2020 Pazartesi günü reytingleri kim kazandı. Ekranlarda reyting savaşı kızışıyor. Peki 12 Ekim 2020 reytinglerinde kim güldü? TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef mi? Star TV ekranlarındaki Sefirin Kızı?, TRT1'in iddialı yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu mu?, Show TV ekranlarındaki Çukur mu? Fox TV'deki Yasak Elma mı?

Gözden kaçırmayın

Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde… Kemal Sunal’ın efsanesi Yüz Numaralı Adam nerede çekildi duyan küçük dilini yuttu! Yeşilçam klasiği meğer gözler önünde…


12 Ekim Pazartesi Reytingleri!Ekranlarda reyting savaşında kim kazandı? 12 Ekim Pazartesi reyting sonuçları kazanan kim oldu? Ekranlarda yeni yayın tarihiyle birlikte muhteşem bir pazartesi akşamı yaşandı. Peki reytinglerde kimin yüzü güldü? Show TV ekranlarında Çukur, Uyanış Büyük Selçuklu'ya yenildi mi? Yeni dizi Uyanış Büyük Selçuklu'nun reytingleri nasıl? Zirvenin sahibi yine mi TRT1'de yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu mu olacak? Yasak Elma ne kadar izlendi? Star TV ekranlarında Sefirin Kızı ve TV8 ekranlarındaki MasterChef'ten kimin yüzü güldü? Öte yandan bir süredir reytinglerde kan kaybeden Sefirin Kızı için tehlike çanları çalacak mı?12 Ekim 2020 Pazartesi Reytingleri nasıl? Tahmini!Reyting listesinde son iki haftadır zirveyi kimseye bırakmayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tahminlerimize göre, rakipleri artsa da başarısını sürdürmeye devam edecek. Yıllardır ekranlarda olan Çukur ise aksiyonunu yükselttiği ve kadrosunu genişlettiği için izleyici kaybetmiyor. Böylece reyting listesinde de belli bir yere sahip oluyor. Öte yandan MasterChef de reyting listesinde üst sıralarda yer alacaktır. Ancak geçtiğimiz haftalarda reytingleri düşük giden Sefirin Kızı ve Yasak Elma zor duruma düşebilir.Öte yandan geçtiğimiz sezon Star ekranlarında pazartesiye yeni bir soluk geitren hatta Çukur'u zirveden eden Sefirin Kızı, senaryosunun tek düze ilerlemesi ve entirakaların hep aynı ilerlemesi nedeniyle izleyecilerinin ilgisini kaybetti. Haliyle bu durum reytinglerine yansıdı. İlk 13-14 bölümüyle zirvede ya da 2. sırada yer alan Sefirin Kızı 5.-6. soralara kadar geriledi. Ayrca geçtiğimiz hafta TRT1 ekranlarından başlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi de reyting savaşında izşleri kızıştırdı. Selçuklu Devleti'ni anlatan dizi, bu tarz tarihi yapımları tercih eden total izleyici grubunu ilk haftadan etkisi altına aldı. Haliyle bu da yıllardır ekranlarda olan Çukur ve Yasak Elma'yı etkiledi.Gündüz kuşağında Zuhal Topal zirvede!Öte yandan gündüz kuşağında ise Zuhal Topal'la Sofrada rakiplerine göre bir hayli başarılı ilerliyor. Kanal D ekranlarındaki Gelinim Mutfakta giderek kan kaybederken, Show TV Kuaförüm Sensin'in bitmesine karar verdi.