12 Kasım Wınston, Camel, Monte Carlo, LD sigara fiyatlarına zam yapıldı. Bu anlamda en ucuz sigara kaç para oldu? Tiryakiler şaşkına döndü!

En ucuz sigara kaç para oldu? 12 Kasım Wınston, Camel, Monte Carlo, LD sigara fiyatlarına ballı kaymaklı zam! Yükselen enflasyon ve küresel ekonomik krizden ötürü pek çok sektörde zam üzerine zam yapıldı. Zamlar karşısında geçim sorunu yaşam sürdüren vatandaşlar bağlamında bir zam haberi daha geldi. Bu sene oluşturulan zamlardan en büyük nasibini sigara ve alkol aldı. Sigara ve alkol tiryakileri, bu sene içerisinde 6 kez gelen zamla karşı karşıya kaldı.

2022 senesi içerisinde sigaraya 7. zammın geldiği iddia edildi. Sigara tiryakileri bağlamında kötü haber geldi ve bir sigara grubunun fiyat listesinin değiştiği belirtildi.

En ucuz sigara kaç para oldu?

Sigara fiyatlarının tekrardan zamlandığı öne sürüldü. Sigara fiyatlarının zamlı liste üzerinden satılacağı ifade edilirken zammın bugünden itibaren geçerli olacağı belirtildi. Buna göre; JTİ grubu sigara fiyatlarında liste değişti.

Sigara fiyatları bir kez zamlandı. JTİ grubu sigaralar, bundan bu tür zamlı fiyatlarla satılacak. Sigara tiryakileri, sigara fiyatlarına gelen zamlar yüzünden büyük üzüntü yaşıyor. Winston sigara, Zamlı sigara fiyatları listesine göre, 12 Kasım 2022 tarihinden itibaren Winston Dark Blue fiyatı 30 TL oldu. 31 TL liradan satılacak. Camel Slender sigara fiyatı ise 29,5 TL çıktı. Monte Carlo 29,5 TL oldu. LD de 29,5 TL’den satılacak. Camel sigaralar ise 30 TL’den satışa verilecek. 

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde 50.000 TL ödeme verilecek Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde 50.000 TL ödeme verilecek

Sigara fiyatlarına gerçekleştirilen zam sonrasında başka gruplara ait olan sigara ürünlerine de zamların yapılması bekleniyor. Yeni sigara zamlarının kısa bir vakit içinde açıklanması beklenirken fiyatların ne kadar olacağı olabildiğince merak ediliyor. Bundan ötürü gözler sigara firmalarına çevrildi.