İstanbul'da etkili olmaya devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor noksan futbol Tutkunları ise özellikle bugün Süper Lig'de maçların oynanıp oynamayacağını öğrenmeye çalışıyor. Peki 12 Mart Süper Lig maçları bugün oynanacak mı ertelendi mi? bugün Süper Lig'de maç var mı 12 Mart 2022?

Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası ve kar yağışı Perşembe gününden bu yana Tüm Türkiye'de yoğun bir şekilde etkili olmaya devam ediyor. Bu kar yağışı nedeniyle hayat şartları olumsuz etkilenirken başta İstanbul olmak üzere birçok ilde okullar tatil edildi aynı zamanda trafikte vatandaşların mahsur kalmaması için çeşitli önlemler alındı. Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle evlerine Kapanmak zorunda kalanlar ise şu anda arama motorunda Süper Lig maçları için araştırmalar yapmaya başladı.

Özellikle 12 Mart Süper Lig maçları oynanacak mı sorusunun yanıtı futbol Tutkunları tarafından sabah saatlerinden bu yana yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki, Süper Lig'de bugün maç var mı 12 Mart 2022? Süper Lig maçları bugün ertelendi mi 12 Mart 2022? işte Süper Lig'de günün maç programı ve ertelenen maçlar…

12 Mart Süper Lig'de maç var mı ertelendi mi?

12 Mart Cumartesi günü Türkiye genelinde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları etkili olmaya devam ediyor. Futbolseverler evlerinde vakit geçirmeyi tercih ederken aynı zamanda Süper Lig'de maçları devam edip etmeyeceğini öğrenmeye çalışıyor. Şu anda Süper Lig ve TFF 1.lig için herhangi bir erteleme açıklaması yapılmadı. Yani bugün futbol maçları devam edecek.

12-mart-super-lig-maclari-oynanacak-mi-super-lig-maclari-bugun-ertelendi-mi-devam-edecek-mi-2

12 Mart 2022 Süper Lig'de bugün maç var mı?

12 Mart 2022 cumartesi Süper Lig'de bugünkü maçlar belli oldu. Bugün Süper Lig'de oynanacak 4 karşılaşma bulunuyor. Süper Lig'de 12 Mart Cumartesi maçları şöyle;

Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu? Trabzonspor'da Gözler Sergen Yalçın'a Çevrildi! Bordo Mavililerin Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu mu?

13.30 Hatay Karagümrük Spor

16.00 Altay Yeni Malatya

16.00 Kasımpaşa Rizespor

19.00 Trabzonspor Göztepe