12 Mayıs burç yorumları - 12 mayıs 2021 çarşamba burç ve astroloji yorumu

12 mayıs burç yorumları. 12 mayıs 2021 çarşamba burç ve astroloji yorumu! Günlük burçlar ne diyor? Sizler için 12 mayıs 2021 burçları derledik. 12 mayıs çarşamba burç ve astroloji yorumu sizlerle.

Gündem 11.05.2021 - 23:30 11.05.2021 - 23:33 Berkay Keskin

12 mayıs burç yorumları. 12 mayıs 2021 çarşamba burç ve astroloji yorumu! Günlük burçlar ne diyor? Sizler için 12 mayıs 2021 burçları derledik. 12 mayıs çarşamba burç ve astroloji yorumu sizlerle.

12 Mayıs Burç yorumları

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. Merakla beklenen 12 Mayıs burç yorumları açıklandı. Peki, 12 Mayıs burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para alanlarında hangi gelişmeler yaşanacak? Yeni Ay ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

12 mayıs 2021 burç ve astroloji yorumu

Mayıs ayının en önemli ve kritik süreci başladı. 27. derece Boğa burcunda Yeni Ay’ın meydana gelmesine sayılı saatler kaldı. Plüton ve Neptün tarafından da desteklenen Yeni Ay, Boğa temasının hakimiyet alanının genişlemesini sağlayacak. Yeni Ay, aynı zamanda Akrep burcundaki Dolunay’ın etkilerini de ortadan kaldırmayı başaracak. Önümüzdeki iki haftalık dönemi kapsayacak olan Yeni Ay, mutluluk ve keyif temalarının öne çıkmasına neden olacaktır. Aşk ve ilişkiler alanında hızlı ve önemli gelişmeler meydana gelebilir. Değişim süreci içerisinde bulunanların destekleneceği bir süreç olacaktır. Parasal konularda ise şanslı ve verimli bir dönem geçirebilirsiniz. Boğa burcu toprak elementine ait grupta yer almaktadır.

Bu yüzden ayaklarınızın yere sağlam basmasını isteyeceğiniz, ambalajdan ziyade öze odaklanacağız bir süreç yaşayacaksınız. Hayattan keyif almaya odaklı olacağınız için küçük şeylere olan ilginiz de artmaya başlayacaktır. Detaylara verilen önemin artması bütüne odaklanmanızı engelleyebilir. Anlık gelişmeler ve heyecanlara karşı zafiyet gösterebileceğiniz anların yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Özellikle aşk alanında heyecan arayışının öne çıkabileceğini söyleyebiliriz. Yeni Ay dönemi sadece kişisel etkilerde bulunmaz. Aynı zamanda hem ülkemizi hem de dünyayı ilgilendirecek gelişmelerde meydana gelecektir. Bu süreçte birlik ve beraberliğin önemi her zamankinden daha çok hissedilecektir. Ilımlı ve iyimser yapının hakim olması insan ilişkilerinde kilit rol üstlenecektir. Anlayışlı ve empatiye açık bir şekilde davranmaya başlayabilirsiniz. Merkür’ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte iletişim alanında eliniz güçlenmeye başlamıştı. Lakin, Merkür retrosunun Yeni Ay biter bitmez başlayacak olması sıkıntılı bir süreç olarak değerlendirilebilir. Önümüzdeki on ile on iki günlük süreçte keyif almaya çalışmalısınız. İş ve kariyer alanında beklentilerin karşılanmadığı anlar yaşanabilir. Riskli hamleler de bulunma isteğinizi bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Yatırımlarınızı korumak önceliğiniz haline dönüşecektir. Venüs’ün İkizler burcunda olmasından dolayı her çiçekten bal almaya meyilli olabilirsiniz. Sadakat kavramını sorgulamak isteyeceğiniz bu süreçte ilişkinizin geleceğine yönelik kararsızlık anları yaşayabilirsiniz. Özellikle evlilik gibi önemli kararların eşiğinde bulunanların bir süre daha beklemede kalması yararlı olacaktır. İlgiyle takip edilen 12 Mayıs burç yorumlarını sizler için hazırladık. Ateş grubu burçları Yay, Koç ve Aslan cephesinde ilişkilerin önemli bir konuma yükseleceği bir süreç yaşanacaktır.

İlişkilerdeki iletişim problemlerinin çözülmeye başladığı görülecektir. Aslan burçlarının sadakatlerinin sınanacağı anlar ortaya çıkabilir. Aksiyon alma istekleri yüzünden hata yapma payları artacaktır. Venüs’ün de etkisiyle yeni insanlarla tanışma isteğini yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz. Yeni bir insanı tanıma sürecinde yaşanan heyecan kanınızın deli akmasına yol açabilir. Flört döneminden aldığınız keyfe göre hareket etmeye başlayabilirsiniz. Yay burçlar ise Yeni Ay döneminde daha enerjik ve yapıcı bir konumda olacaklardır. Enerjilerini farklı farklı alanlar üzerinde değerlendirmek isteyebilirler. Gelecek dönemle ilgili yatırım planlamalarına şimdiden başlama isteği duyabilirler. Parasal konularda daha hırslı olmaya başlayacaklardır. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova açısından ise finansal konulardaki gelişmelerden dolayı kafa karışıklığı meydana gelebilir. Hangi yönde ilerlemeniz gerektiğine karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Tembellik yapma isteğinin baskın bir şekilde hissedileceği bu süreçte yalnız kalmak ihtiyaç haline gelecektir. Hayatınızda ve eşyalarınızda temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizdeki sorunlar can sıkıntısına yol açabilir. Toksit ilişkilerden kurtulmak için radikal kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

Ailenizle ilgili iletişim konusunda yoğunluk yaşıyorsunuz. Duygusal bağlarınızın güçlenmesi adına, sevdiklerinizle birlikte olmak size olumlu geliyor. Bugün annenizle ilgili olumlu olaylar yaşayacak, onun isteklerini kendi düşüncelerinizle bağdaştıracaksınız. İkna kabiliyetinizi duygusal bir şekilde kullanıyorsunuz.

12 Mayıs 2021 çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Arkadaşlarınızın arasında aranılan ve beklenen bir kişi olmaktan mutluluk duyacaksınız. Bugün arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Kardeşlerinizin ve yakın dostlarınızın sizden bekledikleri destek ve istekleri olacak. Bazı olaylara kırabilirsiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Duygusal enerjinizde yükselmeler söz konusu. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, kazançlarınız konusunda ütopik düşünceler içinde olacağınızı gösteriyor. İş birliğine ihtiyacınız var. Sorgulayacağınız konularda ne denli haklı olduğunuzu düşünmeli ve gerekli çabalarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Çevrenizdeki şartlarla duygusal gücünüzü doğru bir şekilde birleştireceksiniz. Kişisel özelliklerinizi ve sevdiğiniz kişinin duygularıyla ortak bir payda oluşturacaksınız. Maddesel gücünüzü güçlü dostlar ve ortaklıklarla sağlayabileceksiniz. Enerjinizi yüksek tutmanız gereken bir gün içindesiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Hırslı yönlerinizi ön plana çıkararak, toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız. Bugün, baskıcı bir tutum izliyorsunuz. Fikirlerinizi kabul ettirmek için gerekli zamana ihtiyacınız var. Beklemeli ve akıllı bir tutum izlemelisiniz. Kabul edilmeme duygunuz yüzünden, duygularınızı gizleme gereği duyabilirsiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

Arkadaşlarınızla birlikte paylaşım içinde olacağınız bir gün. Çocuklarınızla ilgilenmek için gerekli zamanı ayırmalısınız. Bugün onların duygusal problemleri gündeme gelecek. Organizasyon konusunda başarınızı farklı biçimde ortaya koyacaksınız. Konuşarak halledeceğiniz bazı konular gündemde olacak.

12 Mayıs 2021 çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Duygularınızdan emin olduğunuz bir gün. Fikirlerinizi açıkça ortaya koyarken, işin duygusal zenginliğini de unutmuyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda yumuşak ve sade davranışlarınızla herkesin takdirini kazanabilirsiniz. Haksızlıklar karşısında takınacağınız yapıcı tavırlar dikkat çekecek.

12 Mayıs 2021 çarşamba AKREP Burç Yorumu:

Kişiliğinizi ortaya koymaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün, ketum düşünceler içinde olacak ve çevrenize taviz vermek istemeyeceksiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak, içsel zenginliğinizin artışına neden oluyor. Bugün, araştırmacı yönlerinizi geçmiş bilgilerinizle birleştirerek, iyi bir sentez oluşturabilirsiniz.

12 Mayıs 2021 çarşamba YAY Burç Yorumu:

İşinize olan bağılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve çalışırken, kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Duygusal yaralanmalara açık bir gün içindesiniz. Olayları fazla derin algıladığınız için, değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecektir.

12 Mayıs 2021 çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Doğal yapınızı ortaya koyacak çalışmalarla ses getirmek istiyorsunuz. Güçlü bağların sizin için önemli olduğunu bildiğiniz için, ilişkilerinizde ortalama davranıyor ve kapınızı hiç kimseye kapatmak istemiyorsunuz. Bugün, partnerinize karşı koruyucu duygularla hareket edecek ve ona sahiplenici davranacaksınız.

12 Mayıs 2021 çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Özgüveninizin sağladığı tüm konularda başarılı olmaktan gurur duyacağınız çalışmalarla gündeme geleceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda oluşmasını beklediğiniz duygusal bağlar, iş veriminizi arttırıyor. Fikirlerinizi kabul etmeleri için, ikna kabiliyetinizi ortaya koymak zorundasınız.

12 Mayıs 2021 çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün, aşk yaşantınızı renklendirmek için, duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak ve sevdiğiniz kişiyi büyüleyeceksiniz. Onun size olan hayranlığı daha da artabilir. Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@