12 milyon emeklinin beklediği karar! Hesaplarını kontrol edenlere 20.000 TL ödeme olacak!

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 12 milyon emeklinin 20000 TL'ye kadar ödeme alacağı haberi verildi. Emekli maaşa asabınız üzerinden kamu bankaları aracılığı ile birlikte ve isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını internet bankacılığı uygulamaları üzerinden özel bankalar tarafından yaparak, 36 ay vadeli ödeme alarak kredi kullanabilecek. Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hızlı bir şekilde verilmektedir. 

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda kullanabileceğiniz bu ihtiyaç kredilerinde, nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplara yatırılmaktadır. 

Kültür Turizm Bakanlığı 58 Personel Alımı Başladı! Kültür Turizm Bakanlığı Personel Alımı Şartları Nelerdir? Kültür Turizm Bakanlığı 58 Personel Alımı Başladı! Kültür Turizm Bakanlığı Personel Alımı Şartları Nelerdir?

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve Garanti Bankası

Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvuru yapmak istiyorsanız sizlerde ihtiyaç kredisi kampanyasına Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve Garanti Bankası tarafından katılabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, nakit kredi kullanmak isteyen kişiler için 20000 TL ödemeleri internet üzerinden hesaplara göndermeyi kabul ediyor. 

Başvuru yaparak onay alabileceğiniz ve hızlı bir şekilde hesaplarınızda gönderebileceğiniz bu kampanyalar haricinde, bankalar borç kapatma kredisi kampanyası adı altında da sizlere destek kredileri imkanı sunmaya devam edecektir. Garanti Bankası, özel banka olmasından dolayı başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemeleri vermekte. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde, Garanti Bankası şubelerine giderek işlemlerinizi yapabilirsiniz.