12 milyon emekliye ödeme haberi geldi! Son dakika

Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu! Citroen Ami 2023 Şubat Ayında Kaç TL Oldu? Citroen Ami Özellikleriyle İlgi Odağı Oldu!

Emekli maaşı alan vatandaşlar için yapılan yeni duyuruda, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlara emekli maaş hesapları üzerinden ödemeler verileceği açıklandı. Emekli olan kişiler nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi ödemeleri gerçekleştirebilecekler. Emekli olan kişiler, Akbank ve Garanti Bankası üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılarak istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor ve 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Akbank ve Garanti Bankası, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemeleri de hızlı bir şekilde veriyor. 

Akbank Emekli Kredisi. 

Akbank üzerinden emekli kredisi almak için öncelikli olarak maaşınızı, Akbank'a taşımanız istenmektedir. Akbank, emekli maaşınızı taşıdıktan sonra başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda sizlere, Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi verilmektedir. Akbank Direkt uygulaması üzerinden almış olduğunuz ihtiyaç kredisiyle birlikte başvurunuzu gerçekleştirerek, dilediğiniz zaman kredi ödemelerinizi hızlı bir şekilde hesabınıza yatırabilirsiniz. Akbank ayrıca cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, tesislere ihtiyaç kredisi veriyor. 

Garanti Bankası Emekli Kredisi. 

Garanti Bankası üzerinden Emekli Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa, şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulaması üzerinden işlem yapabilir. Garanti Bankası Emekli Kredisi kampanyasına katılmak için başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 90 gün ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. Emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alan tüm vatandaşlara uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemelerini gerçekleştirebiliyor.