33000 TL'ye kadar nakit ödemesi olacak olan kişilere 12 Ocak tarihinde başlayan kampanya duyurusu paylaşıldı.

QNB Finansbank tarafından başlatılan yeni kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda, diledikleri zaman kredi ödemeleri, gerçekleştirecekleri bir kampanya hazırlandı. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Finansbank üzerinden 33000 TL'ye kadar 12 Ocak tarihinden sonra ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve ocak ayı sonuna kadar bu kampanyadan faydalanabileceksiniz. 33000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara banka hızlı bir şekilde işlem sonucunu verecek ve onaylanan tutarı, istedikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanmamıza da olanak sağlayacaktır. 

33000 TL ihtiyaç kredisi almak için başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlardan bazı şartlar istenmektedir. 

  1. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. 
  2. Bankalarda herhangi bir icralık ve avukatlık dosyanızın bulunmaması gerekiyor. 
  3. 18 yaşından büyük olmanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız istenmektedir. 
  4. Emekli olan vatandaşların emekli maaş hesapları üzerinden işlemlerini yapabilmeleri için maaş müşterisi olması veya emekli maaşını bu bankaya taşıması istenmektedir. 
  5. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmanız durumunda sizlere işlem yapılacak ve ihtiyaç kredisi ödemesi verilecektir. 
  6. QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, diğer bankalara çok başvuru yapmaması gerekiyor. 

Belirtilen bu şartları uygun olan tüm bireysel müşterileri, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. 

İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine kimliğinizle birlikte giderek bireysel müşteri temsilcisinden veya bankanın gişe personelinden hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek! Son dakika! 1 Aralık'ta başlayacak, 3000 TL ödemeler verilecek!

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu, aynı zamanda cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da sizlere verilecek olan bir kredidir. Tc kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, 33000 TL 36 ay vadeli kredi alıp almadığınızı görebilirsiniz. 

36 ay vadeli verilecek olan tüm kredilerde ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapacak olan Finansbank, emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde, kimlikli kredi kullandırmaktadır. QNB Finansbank, resmi internet sitesine giriş yaparak buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak, dilediğiniz zaman kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.