Türkiye bu adamı konuşuyor! İzmir'de yaşayan Hakan ve Semra isimli çift, gittikleri Fethiye tatilinde kabusu yaşamıştı. Birlikte Kelebekler Vadisi üst tarafından fotoğraf çekilmek isteirken, Semra A.

Türkiye bu adamı konuşuyor! İzmir'de yaşayan Hakan ve Semra isimli çift, gittikleri Fethiye tatilinde kabusu yaşamıştı. Birlikte Kelebekler Vadisi üst tarafından fotoğraf çekilmek isteirken, Semra A. 300 metrelik uçurumdan fotoğraf çekmek için düşüp öldüğü açıklanmıştı! ancak gerçek ortaya çıktı! Hakan A. isimli eş, karısını uçurumdan iterek sigortadan 125 bin TL almak için 7 aylık eşini öldürdüğü ortaya çıktı!

Gerçek ortaya çıktı!Fethiye'ye tatil yapmak için giden karı kocanın şok ölümüyle ailesi perişan olmuştu. Ancak Semra A'nın kardeşleri olayın peşini bırakmadı. Kardeşlerden birinin whatsapp üzerinden fotoğraf gönderme saatiyle, Semra A.'nın düşüp öldüğü saat arasında 3 saat gibi bir fark olduğunu gördü. Bu bölüm sonrası sigorta yaptırdığı ortaya çıkan Hakan A'nın 400 bin TL kaza sigortası yaptırdığı ve sigortadan 125 bin TL aldığı biliniyordu. Tüm bu gelişmelerden sonra çok üzgün olan ve çok iyi oynayan Hakan A., eşini ve doğmamış bebeğini kaybetmenin hüznüyle de kardeşlerine ve eniştelerine kredi çektirmek için tekliflerde bulundu.

Kaza sigortası yaptırıp öldürmüş!

Bugün mahkemede Hakan A. itirafları olay oldu! Kumar borcu nedeniyle borçlarını ödeyemediğini, bir arkadaşının kaza sigortasını aklına soktuğunu, hayat sigortasından faydalabilmek için eşini kayalıklardan atarak öldürdüğünü itiraf etti! 7 aylık hamile kadının 125 bin TL için öldüğü tüm Türkiye'yi yasa boğdu.

Kelebekler Vadisi ayağa kalmıştı!

2 yıl sonra gelen itiraflar sonrası 2 yıl önce "7 Aylık hamile kadın fotoğraf çektirirken kayalıklardan düşerek öldü" haberleri paylaşılmıştı. Kelebekler Vadisi üst tarafında geçilmemesi gereken yerler olduğu insanların oraya geçtiği için öldükleri iddia edilmişti.

Tüm Türkiye sabah saatlerinden itibaren yasa boğan haber sonrası genç kadının ailesi 2 yıldır peşini bırakmadıkları olayda 400 bin TL kaza sigortası yaptırdığını, sigortayı yapan yerden 125 bin TL aldığı öğrenildi. Hakkı olan 275 Bin TL için ise hiç başvuru yapmadığı ortaya çıktı!