13 milyon emeklinin beklediği, Ramazan bayramı parası, Cumhurbaşkanı tarafından açıklandı!

13 milyon emeklinin beklediği yeni karar ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara Cumhurbaşkanı desteğiyle birlikte emekli maaşı hesapları üzerinden verilecek olan 20.000 TL gelir belgesiz nakit kampanyaları duyurusu paylaşıldı ve Bu paralar Ramazan Bayramı için verileceği duyuruldu. Ramazan Bayramı gelmeden emekli olan vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda nakit kredi kullanacak olan tüm emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte işlemler gerçekleştirilir ve nakit kredi ödemeleri hızlı bir şekilde belirlenecektir.

13 milyon emeklinin beklediği Bu karar sadece kamu bankaları üzerinden gerçekleştirilen kampanyalar ile birlikte emekli maaşı hesaplarına veya IBAN numaralarına yatırılarak kullandırılmaktadır. emekli olup Kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanacak olan kişilere maaş müşterileri olmaları durumunda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve nakit kredi ödemeleri hemen aynı gün içinde kullandırılarak hesaplara yatırılmaktadır. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirecek ve Ramazan Bayramı gelmeden bu başvuruları gerçekleştiren vatandaşlar ilk kredi taksit ödemesini 36 ay vadeli olmak şartı ile birlikte Kurban Bayramı sonrasında ödemeye başlayacaklardır.

Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar Garanti BBVA TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlara MÜJDELER Verdi! 10.000 TL'ye Kadar Belgesiz, 50.000 TL'ye Kadar

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı hesabı ile birlikte nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara başvuru şartlarına uygun olarak Kredi ödemeleri gerçekleştirilir ve nakit kredi ödemelerinden faydalanmak için hızlı bir şekilde kredi başvuruları yapılmaktadır. nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa kamu bankaları üzerinden işlemlerini bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedir. emekli maaşınızı eğer bu ay içerisinde Ziraat Bankası VakıfBank veya Halkbank şubelerinde taşırsınız 5.000 TL'ye varan Emekli promosyonu ve yüksek limitli kredi kartı alma şansınız da sizlere verilmektedir.