13,8 Milyon Emekli İçin Kritik Karar! emekliye müjde olarak verildi ve ödemeler resmi gazetede yayınlandı...

Emekli maaş alan vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada, emekli olan vatandaşlara müjdeli haber olarak yapılan duyuruda, ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ödemeler gerçekleştirileceği açıklandı. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyurularda başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırılarak, hemen aynı gün içinde ödenecektir. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için özellikle emekli olmaları durumunda devlet destekli, faiz oranlarından yararlandırarak kredi kullandırmaktadır. 

BAŞVURU

Başvuru yapmak istiyorsunuz, kredi şartlarına uygun olmanız durumunda, işlemlerinizi, bankanın internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kısa birşekilde yapabilir ve hemen nekadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için gerçekleştirilen bu kampanyalarda, emekli maaş alan vatandaşlara uygun faizlerle kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. 

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredi başvurularında bulunacak olan tüm vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi imkanı sağlarken, ilk taksit ödemenizi 90 gün erteleme yapma imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin belirtilen politikalar dahilinde emekli kredileri 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli 100000 TL'ye kadar ise yirmidört ay vadeli olarak ödenmektedir.