Bankların vadeli mevduat hesaplarında birikimi olanlar sürekli değişen faiz oranlarını takip etmeye devam ediyor. Sadece yüksek faiz oranları ile değil, aynı zamanda birçok gülük bankacılık işleminin de avantajlı şekilde yapılmasını sağlayan bankalar, kısa vadede birikimini katlamak isteyenlere avantajlar sağlıyor.

Burgan, Akbank, Enpara, HSBC, ING ve İş Bankası 32 günlük vadeli mevduat kazancı en son haberleri gelmeye devam ediyor. Bankaların vadeli mevduat hesaplarında ayrıcalıklı oranlar sunulmaya devam ediyor. Son aylarda kur korumalı TL mevduat sistemi ile vatandaşlarının ilgisinin arttığı günlük vadeli mevduat hesapları, TL birikimi için en yüksek kazancı elde etmek isteyenler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Kısa süre önce yükselen oranların son dönemde yeniden aşağı yönlü harekete geçmesi dikkat çekmişti. Peki, 32 günlük en yüksek faiz veren banka hangisi? İşte en yüksek faiz veren o bankalar…

32 Günlük Bankaların Mevduat Faiz Oranları Ne Kadar?

Türk Lirası birikimini yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenler için 32 günlük vadeli mevduat hesapları bir kere daha güncellendi. Yüzde 20’nin üzerine kadar çıkan mevduat faiz oranları sayesinde vatandaşların 32 günde en yüksek faiz getirisinden yararlanmaları sağlanmaktadır. Ayrıca bankaların birçok ayrıcalıklı vadeli hesap fırsatları da bu hesaplara ilgiyi artırmıştır.

En yüksek faiz veren bankaların faiz oranları ise şu şekildedir:

·         Alternatif Bank VOV Hesap Faiz Oranı: %20,50

·         Burgan Bank ON Hesap Faiz Oranı: %20,25

·         Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı: %20,50

·         Türkiye İş Bankası Vadeli TL Hesabı Faiz Oranı: %14,60

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

·         Akbank Vadeli Hesap TL Faiz Oranı: %18,25

·         Enpara Vadeli Hesap Faiz Oranı: %16,25

·         HSBC Modern Hesap Faiz Oranı: %18

·         ING Bank e – Turuncu Hesap Faiz Oranı: %19

Akbank 50 Bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar?

Akbank Vadeli Hesap ile 32 günlük kazanç elde etmek isteyenler için avantajlı faiz oranları sunulmaya devam ediyor. %18,25 faiz oranları ile 50.000 TL birikimlerinizi değerlendirmek için işlem yapabilirsiniz. 32 günlük vadede 50 bin TL’nin net kazancı ise 760 TL olarak hesaplanmıştır.

ING Bank 50 Bin TL Faiz Getirisi Ne Kadar?

ING Bank e – Vadeli Hesap ile TL birikimleri için en yüksek net kazancı elde etmek isteyenlere cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. %19 hoş geldin faizi ile 32 günde birikimlerini katlamak isteyenler 90 gün boyunca yüksek oranlardan yararlanabilecekler. 50.000 TL’nin 32 günlük faiz getirisi ise 749,59 TL olarak hesaplanmıştır.