Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 14 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Ay’ın Akrep  burcuna geçişinin etkileri neler olacak? Merkür ve Neptün arasındaki g

Akbank’ın 900 TL kampanyası duyanları şaşırttı! Kimlere verileceği belli oldu! Bankada hesabı olanlara Müjde! Akbank’ın 900 TL kampanyası duyanları şaşırttı! Kimlere verileceği belli oldu! Bankada hesabı olanlara Müjde!
Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 14 Aralık burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Ay’ın Akrep  burcuna geçişinin etkileri neler olacak? Merkür ve Neptün arasındaki görünüm burçları nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

14 Aralık 2020 Pazartesi Burç ve Astroloji Yorumu!

Aralık ayının ikinci yarısının başlamasına kısa bir süre kaldı. 14 Aralık’ta Yay burcunda Güneş Tutulması yaşanacak. 30 Kasım’da İkizler burcunda meydana gelen Ay Tutulması’nın etkilerini silecek olan Güneş Tutulması tüm burçları yakından ilgilendiriyor. Zira, finansal ve kariyer odaklı gelişmelerin hayatınızın merkezine oturmaya başlayacağı bir sürece giriş yapacağız. Ayrıca, 17 Aralık’ta da Satürn’ün iki buçuk yıl boyunca seyahat ettiği Oğlak burcundan çıkarak Kova burcuna geçişine tanıklık edeceğiz. Satürn’ün güçlü bir gezegen olması nedeniyle hayatınız ve ilişkileriniz üzerindeki etkileri de büyük olacaktır. Güneş Tutulması’na kadar geçecek olan süreçte önemli kararlara imza atmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

İş sözleşmeleri, kredi çekmek, banka anlaşmaları, ortaklıklar gibi konuları bir süre daha ertelemeye karar vermeniz gerekebilir. Güneş ve Neptün arasındaki sert görünüm ise ilişkileriniz açısından sıkıntılı bir gün geçirmenize neden olacaktır. Arkadaşlarınıza karşı bakış açınızın değiştiğini hissedebilirsiniz. Yaşam şeklinizdeki değişiklikler ihtiyaçlarınızı yeniden düşünmenize neden olabilir. Birlikte zaman geçirmekten hoşlanmadığınız kişileri sırf sosyal baskı nedeniyle hayatınızda tutmaktan vazgeçebilirsiniz. Yalnız kalmak artık korkulacak bir şey olmayacaktır. Sahte ve anlamsız ilişkiler kurmak yerine yalnız kalmayı tercih edebileceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. Bu durum hem olgunlaşmanıza hem de hayatınızdaki negatif enerjinin azalmasına yardımcı olacaktır. Kendi kendinize vakit geçirmeyi öğrenmeye başlayacağınız bu süreçte yeni hobiler edinebilir, işlerinize daha fazla önem vermeye başlayabilirsiniz. Lakin, hafta başında Mars ve Güneş arasındaki etkileşimden kaynaklı odaklanma ve dikkat eksikliği gibi problemlerle karşılaşmış olmanız şüpheye düşmenize neden olmuş olabilir. Motivasyonunuzu yükseltmek adına farklı yönelimler içerisine girebilirsiniz. Bu durum aile bireylerinizden ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızdan destek istemenizi gerektirebilir. Dışa dönük olduğunuz kadar iç yolculuğunuza da önem vermeye başlayacaksınız. Zamanın öneminin arttığı bu süreci en verimli şekilde kullanma isteğinizi körüklemeye gayret etmelisiniz. Zira, 17 Aralık’tan itibaren ne kadar çok çalışma odaklı olursanız o kadar çok yükselme imkanı yakalayacaksınız. Hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulmak, sade ve net ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. İlgiyle takip edilen 14 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık.

Ateş grubu burçları Aslan, Koç ve Yay cephesinde ilişkilerdeki sorunların öne çıkacağı bir gün yaşanacaktır. Ayrıca, online alışverişe olan ilginiz de artmaya başlıyor. Gelir gider dengesini kurmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Parasal konularda planlama yapmak isteyebilirsiniz. Aslan burçlarının iş hayatlarındaki dengeler yerine oturmaya başlıyor. Yaratıcılıklarının arttığı bu süreçte birlikte çalıştıkları kişilerin onayını almak isteyebilirler. İş hayatınızdaki güzel gelişmeler hayata olumlu yönden bakmanıza yardımcı olacaktır. Lakin, aşırı yükselmemeye ve dikkatli hareket etmeye özen göstermelisiniz. Ne olursa olsun tedbiri elden bırakmamaya gayret etmeniz gereken bu süreçte sırtınızdan bıçaklanma, ihanete uğrama ya da hayal kırıklıklarıyla karşılaşma ihtimalini unutmamalısınız. Yay burçları açısından Güneş Tutulmasının güzel karşılıkları olacaktır.

Özgürlük ihtiyaçlarını karşılamaya başlayacakları bu dönemde aile içerisinde de daha fazla söz sahibi olacaksınız. Fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemeye başlıyorsunuz. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova cephesinde ise finansal konulardaki problemlere çözümler üretme aşaması başlamış bulunuyor. İkizler burçları ikili ilişkilerinde derin travmatik sorunlarla karşılaşabilir. Özeleştiri sürecini başlatmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı yeniden şekillendirmek için yoğun bir istek duyabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlardan destek istemekten çekinmemelisiniz.

14 Aralık 2020 Pazartesi KOÇ Burç Yorumu:
Çalışkan bir kişiliğe sahipsiniz. Sorumluluk almaktan yorulmuyorsunuz. Üstelik en zor işlere bile adaysınız. Bugün birlikte ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin size sunacakları olanakları reddetmemeli, kazanacağınız fırsatları gözden geçirmelisiniz. Mantıklı olayların farklı bir değerlendirmesine girdiğiniz için kaybettiğiniz zaman canınızı sıkabilir.

14 Aralık 2020 Pazartesi BOĞA Burç Yorumu:
Maddi konularda yaşadığınız güçlükleri atlatmanın yolunu buluyorsunuz. Mars'ın burcunuzdaki ileri hareketi beklediğiniz haberlerin hızlanmasına neden olacak. Eski hatalarınızı tekrarlamamalısınız. Yoğun bir şekilde çalışırken her konuya ilgi gösteriyor en küçük ayrıntı üzerinde duruyorsunuz.

14 Aralık 2020 Pazartesi İKİZLER Burç Yorumu:
Bugün sizi motive edecek arkadaşlarınızla ortak organizasyon planları yapacak ve bazılarımız iş ortaklarımızdan ayrılarak, bireysel iş kurma çabaları içinde olacak. Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. İkili ilişkilerinize ayırdığınız zaman, güncel çalışmalarınız aksatabilir. Zamanlama konusunda dikkatli hareket etmelisiniz.

14 Aralık 2020 Pazartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Çatışmalar ve çekişmelerden kaçmanız mümkün değil. Bugün bazı çevrelerin tepkisini almanız geçici bir durum. Duygusal olaylarınızı gündeme getirmek için yanlış zamanı seçiyorsunuz. Karşıt düşüncelere yol açabilecek davranışlardan uzak kalmalısınız. Arkadaşlarınızla bazı olumlu paslaşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

14 Aralık 2020 Pazartesi ASLAN Burç Yorumu:
Ay'ın konumu, kişisel ilişkilerinizde değişim yaşamanıza neden oluyor. Bugün bulunacağınız ortamlarda, farklı fikir alış verişi içinde olduğunuz kişilerin enerjilerinden olumlu etkileneceksiniz. Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İsteklerinizde değişim yaşarken karşı tarafın duygularını da düşünmek zorundasınız.

14 Aralık 2020 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Duygusal ilişkileriniz çevresel faktörlerle örtüşebileceği bir gün içindesiniz. Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal yaşantınızda güven duygusunun çok önemli olduğunu çevrenize ispat etme çabası içinde olacaksınız. Hırslarınızı sabit bir şekilde yoğunlaştırmalı, sabırlı olmak zorundasınız.

14 Aralık 2020 Pazartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız. Paylaşımlarınız ve seçeneklerinizi konusunda titiz bir yapı sergilediğiniz için çevreniz tarafından yanlış olarak değerlendirilebilirsiniz. Artık hiçbir şeye aldırmamayı öylesine iyi başarıyorsunuz ki, yakınlarınız sizi ilgiyle takip ediyorlar.

14 Aralık 2020 Pazartesi AKREP Burç Yorumu:
Bulunduğunuz ortamlarda farklı fikirlerin ortaya çıkmasıyla bazı istenmeyen durumlara hedef olabilirsiniz. Çok çeşitli düşüncelere sahip olmanıza rağmen, ahlaki konulara geleneksel değer yargısıyla yaklaşarak sizi tanıyan bir çok kişiye olumlu örnek oluyor ve çevrenizi etkiniz altına alabiliyorsunuz.

14 Aralık 2020 Pazartesi YAY Burç Yorumu:
Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama konusunda oldukça zorlanacaksınız.

14 Aralık 2020 Pazartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Mars kombinasyon burcunuz Boğa'daki ileri hareketiyle birlikte enerjinizin arttığını hissedeceksiniz. Aşk yaşantınızın hızlanan trafiği çevrenizin de başını döndürebilir. Amaçlarınızdaki doğru mantık sayesinde, sosyal yaşantınızda yapamayacağınız iş yok. Öfkelerinizin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

14 Aralık 2020 Pazartesi KOVA Burç Yorumu:
Kariyerinizle ilgili değişimlerde uygulamaya geçmeniz göründüğü kadar kolay olmayabilir. Yaşamda olmasını istediğiniz her türlü olayda, kişisel hırslarınızın isteklerinizin önüne geçmesine izin veriyorsunuz. Kaliteli çalışmalar üretmek için, fazla enerji sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Mücadeleden yılmıyorsunuz.

14 Aralık 2020 Pazartesi BALIK Burç Yorumu:
Bugün ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız. İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olabilir. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.