Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey 14 Aralık yeni bölümüyle ekranda olmayacak. Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı'nın başrollerini paylaştığı dizinin yeni bölümünün neden yayınlanmadı ise izleyiciler arasında merak konusu oldu. Peki Evlilik Hakkında Her Şey 14 Aralık 2021 yeni bölüm neden yok? 14 Aralık Salı Evlilik Hakkında Her Şey neden yayınlanmıyor?

FOX TV ekranlarında salı akşamları ekranlara gelen güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Evlilik Hakkında Her Şey 14 Aralık 2021 Salı yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Sevilen dizinin yeni bölümü merakla beklenen izleyiciler ise 14 Aralık evlilik hakkında herşey bugün neden yok sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bu akşam neden yok? Evlilik Hakkında Her Şey yayından kaldırıldı mı?

14 ARALIK EVLİLİK HAKKINDA HERŞEY NEDEN YOK?

Bu Dizi Çok İzlenir! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ Bir Araya Geldi! Bu Dizi Çok İzlenir! Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ Bir Araya Geldi!

14 Aralık Salı Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümü ekrana gelmeyecek. FOX TV 14 Aralık 2021 yayın akışı içerisinde dizinin yeni bölümünü göremeyen izleyiciler ise dizinin neden yayınlanmadığını merak ediyor ve arama motorunda yoğun bir şekilde araştırıyor. Gökçe Bahadır'ın koronavirüse yakalanması sonrasında dizinin çekimlerine bir haftalık ara verildi. O yüzden bu hafta dizi ekrana gelmeyecek.

EVLİLİK HAKKINDA HERŞEY YAYINDAN KALDIRILDI MI?

FOX TV 14 Aralık 2021 yayın akışı içerisinde bulunmayan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yerine bu akşam Mahkum dizisi ekrana gelecek. Yeni başlayacak olan Mahkum dizisini bu hafta iki bölüm olarak yayınlamaya karar veren FOX TV'nin evlilik hakkında herşey dizisini yayından kaldırıp kaldırmadığı merak ediliyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yayından kaldırılmadı, gelecek hafta Salı akşamı izleyici karşısına çıkacak.