14 haziran burç yorumları. 14 Haziran 2022 salı günlük burç yorumları ne diyor? Sizler için 14 Haziran burç yorumlarını derledik. İşte 14 Haziran Salı günü günlük burçlar.

5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu! 5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu!

Bakalım bugün burcun sana ne fısıldayacak beraberin getirdiği şans bereket ve bazı tatsız olaylar. Yıldızımızın parlak olup olmadığı gezegenlerin burcumuzu nasıl etkilediğini ve daha fazlası günlük yorumlarımızda.

KOÇ (21MART-20 NİSAN)

Bugün koç burcunun algılama yeteneği ön planda. Bu yüzden olacak ki başarılar art arda gelecek. Ve işi kavrama yeteneği olduğu konumdan bir tık daha öteye götürecek. Koç burcunun altıncı hissi bu aralar oldukça kuvvetli. Bu yüzde kalbinizin sesiyle hareket etmenizde fayda var.

BOĞA(21 NİSAN-20 MAYIS)

Boğa burcunun rahatlığı için yapamayacağı bir şey yoktur. Rahatlığına ve bir o kadar keyfine düşkün olan boğa, ailesini de ihmal etmiyor. Ailen için bir jest yapıp yeni bir beyaz eşya almaya kararlısın. Her şey rahatlık için.

İKİZLER (21 MAYIS-21 HAZİRAN)

Olabildiğince mantıklı ve en doğru kararı vermeye çalışan sevgili ikizler hep hüsranla biten bu çabalamalar seni oldukça yıprattı. Doğru kara veriyorsun ama karar için yanlış araçlar kullanıyorsun bu yüzden bir sonuca varamıyorsun. Biraz da çevrenden yardım istemende fayda var.

YENGEÇ (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ) 

Sevgili yengeç bu aralar oldukça tepelerdesin. Kimseyi ve hatta burnunun ucunu bile göremez haldesin. Bu aşırı özgüvenden kaynaklanan bir tavır olabilir. Ama aldığın veya alacağın önemli kararlarda en yakınına danışmanda fayda olacaktır.

ASLAN(23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

Aslan bu aralar hiç orta da olmayan hiç aklında olmayan insanlarla farklı olaylar farklı şeyler yaşamaya devam ediyor. Her gün bir değişik geçmeye devam ediyor. Sanki başkasının hayatını yaşıyor gibisin. Bu da seni oldukça rahatsız ediyor. En iyisi yabancılardan uzak durmalı evde oturup televizyon izlemelisin.

BAŞAK(24 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Başak burcu ve başak burcu bugünlerde ki olağanüstü enerjin sevincin çevrendekileri oldukça etkiliyor. Hiç beklenmedik performanslar ve ani kararlar bu senini için olumlu güzel günlerin geleceğinin habercisi diyebilirim. Mutluluk paylaştıkça çoğalır.

TERAZİ(24 EYLÜL-23 EKİM) 

Yağmur, rüzgâr veya kar seni evde tutamıyor. Sevgili yengeç, bu hızlı yaşa genç öl felsefen, seni gerçekten öldürmez ama hasta edip yatağa düşürecek. Bitmeyen arkadaş buluşmaların ve seyahatlerin. Maddi açıdan seni sıkıntıya koyabilir. Daha dikkatli olmalısın harcamalarında kemer sıkma politikasını denemelisin.

AKREP(24EKİM-22 KASIM)

Geleceğe yönelik ciddi kararlar almaya başladın ve hareketlerin günlük yaşam standartlarında geleceğe yönelik. Senin bu tutumuna bayılıyorum. Aslanlar kafalarına taktığını mutlaka yaparlar önlerine ne çıkarsa çıksın akrep burcunu kimse durduramaz. Senin için iyi olan neyse o olsun. Karar vermişsen kimse duramaz karşında.

 YAY(23 KASIM-21 ARALIK)

Ertelediğin işler gün geldi kapın da birikti ve seni bekliyor. Bu aralar bunun üstesinden gelmen oldukça zor olacak çünkü yeni planlar peşindesin bir iş bitirmeden diğerine atlarsan sonucuna da razı gelmelisin. Partnerinin yardımıyla işleri toparlayıp maddi sıkıntıların üstesinden hep beraber geleceksiniz.

OĞLAK(22 ARALIK-20 OCAK)

Sevgili oğlak bugüne enerjin düşük başladın. Bu yüzden motivasyon zorluğu çekebilirsin. Bu yüzden üzerine ağır sorumluluklar almamaya gayret et. Ve en yakınından manevi olarak destek istemelisin. Her işi de tek başına yapamazsın.

KOVA(21 OCAK-19 ŞUBAT)

Eski dostlar eski dostlar. Bu şarkı kova burcu için oldukça önemli. Yeni tanıştığın birkaç arkadaşta eski dostluğu eski içtenliği bulamadığın için bunalımda olabilirsin. Olsun sen zamanla bu ortamı da çözer merkezde olmayı becerirsin.

BALIK(20 ŞUBAT-20 MART)

Beklenmeyen hediyeler ve büyük sürprizler. Adeta peri masalını yaşatmak isteyen partnerin daha ne isteyebilirsin ki. Bu aralar ayakların yere basmıyor. Bu kadar sevilmek ve değerini kıymetli olduğunu sezmek sana oldukça büyük haz veriyor. Mızmız olmaktan vazgeçmelisin artık.