14 Haziran e nabıza neden giremiyorum? E nabız neden açılmıyor çöktü mü?

E nabıza neden giremiyorum 14 Haziran 2021 sorusu arama motorunda aşı randevusu almaya çalışan çok sayıda vatandaş tarafından araştırılıyor. e nabız neden açılmıyor, çöktü mü?

Gündem 14.06.2021 - 23:11 14.06.2021 - 23:18 Volkan Arık

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla birlikte bütün SGK çalışanları için aşı randevularını açıldığını duyurmuştu. Bakan Koca’nın bu açıklaması sonrasında Çok sayıda kişi e nabız uygulaması üzerinden randevu almaya başladı. Ancak bununla beraber e-nabız'da oluşan yoğunluk uygulamanın kapanmasına neden oldu. Peki 14 Haziran E nabıza neden giremiyorum? e-nabız neden açılmıyor çöktü mü?

14 Haziran e nabız neden açılmıyor, E nabıza neden giremiyorum sorularının yanıtı arama motorunda gündemi oldu. SGK çalışanı olan bütün vatandaşları aşı randevularını açılması ile birlikte e-nabız'da yoğunluk yaşanıyor. Peki e nabız neden açılmıyor çöktü mü? e Nabız ne zaman düzelecek?

14 HAZİRAN E NABIZ NEDEN AÇILMIYOR?

Sağlık Bakanı Fahrettin koca sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte sosyal güvenlik kurumuna kayıtlı bütün işçi ve memurların aşı programına dahil edildiğini duyurdu. Bakan Koca sosyal medya hesabından "İşçi ve memurların tamamı için yarın yeni bir gün başlıyor. SGK kayıtlı tüm çalışanlar... Yarın ilk işimiz aşı randevusu almak olsun" paylaşımını yaptı. Twitter'da ve Instagram'da Sağlık Bakanı Fahrettin kocanın paylaşımını gören vatandaşlar ise adeta e-nabız uygulamasına Akın etti. Ancak e-nabız uygulamasına giremeyen vatandaşlar arama motorunda ve sosyal medyada e nabız neden açılmıyor, E nabıza neden giremiyorum gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı.

14-hazirane-nabiza-neden-giremiyorum-e-nabiz-neden-acilmiyor-coktu-mu-2

E NABIZ NE ZAMAN DÜZELECEK?

E nabız uygulaması şu anda kilitlenmiş durumda. Milyonlarca SGK’lı çalışan aşı randevusu alabilmek için uygulamaya yüklenirken e Nabız ne zaman düzelecek sorusunun yanıtı da internette araştırılmaya başlandı. Uygulamanın birkaç saat içerisinde yeniden normale dönmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@