Son dakika İstanbul Valiliği kar tatili açıklamaları veliler ve öğrenciler tarafından yakından takip ediliyor. 10 Mart gününden bu yana İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitim verilemiyor. Peki, yarın ne olacak? 14 Mart Pazartesi yarın İstanbul’da okul var mı? İstanbul Valiliği son dakika yarın kar tatili var mı? 14 Mart Pazartesi İstanbul’da okullar tatil mi?

14 Mart 2022 yarın İstanbul’da okullar tatil mi, okul var mı? Son dakika İstanbul Valiliği kar tatili açıklamaları yine en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. İstanbul’da günlerdir yapılan kar yağışı uyarıları sonucunda 10 Mart Perşembe gününden itibaren eğitime ara verilmişti. İstanbul’da bugün de kar yağışı etkili olmaya devam ederken yarın okulların durumu merak ediliyor. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise sosyal medya hesabından yen uyarılarda bulundu. Peki, İstanbul’da yarın okullar tatil mi, okul var mı yok mu? Son dakika İstanbul Valiliği 14 Mart Pazartesi kar tatili açıklaması ve detaylar haberimizde…

Günlerdir olduğu gibi buğun de İstanbul’da yoğun kar yağışı etkili oluyor. Sibirya’dan gelen soğuk hava dalgası ve kar yağışının en çok hissedildiği il olan İstanbul’da valilik olağanüstü önlemler aldı. Bu önlemler arasında okulların tatil edilmesi de yer alıyor. Vali Ali Yerlikaya bugün de sosyal medyadan bir açıklama yaparak bugün de İstanbul’da yoğun kar yağışı beklendiğini ve zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamak gerektiğini söyledi. Peki okulların son durumu ne? İstanbul’da 14 Mart yarın okullar tatil mi, okul var mı?

14-mart-pazartesi-yarin-istanbulda-okul-var-mi-son-dakika-istanbulda-yarin-okullar-acilacak-mi-3

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

İstanbul’da yarın okul var mı, okullar tatil mi?

İstanbul Valiliği daha önce aldığı kar tatili kararlarında 14 Mart Pazartesi gününe kadar kent genelinde eğitime ara verildiğini duyurmuştu. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından kar yağışına ilişki yeni açıklamalar yaptı. Kentte bugün de yoğun kar yağışı etkili olurken, Vali Yerlikaya sürücülerin mümkün olduğu kadar araçlarıyla trafiğe çıkmamalarını, çıkanların ise hemen geri dönmelerini istedi.

İstanbul'da 14 Mart yarın okullar açılacak mı?

İstanbul Valiliği henüz Pazartesi günü okulların açılıp açılmayacağına ilişkin resmi bir açıklama yayınlamadı. İstanbul'da bugün de kar yağışı için yeni uyarılar geldi. Vali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada gök gürültülü kar yağışının İstanbul'a çok yaklaştığını belirterek mümkün olduğu kadar vatandaşların özel araçları ile trafiğe çıkmamaları çıkanların ise geri dönmelerini istedi. Okulların durumuna ilişkin kararın ise akşam saatlerinde verileceği tahmin ediliyor.