14 Milyon Emekliye Bayram Ettiren Son Kampanya! Emekli Maaş Hesaplarınıza Ödeme Alacaksınız!

Emekli maaşı hesabınız üzerinden başvurunuzu yaparak ödeme alacaksınız. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ve emekli maaşı almanız durumunda sizlere 50 bin TL 36 ay vadeli, 51 bin TL ve 100 bin TL arasında ise, 24 ay vadeye kadar kredi imkanı sunulacağı açıklandı. Nakit ihtiyacı olan her emekli kamu bankalarından bu ödemeleri istedikleri zaman alabileceklerdir. Emekli maaş hesaplarınız üzerinden kredi almanız durumunda kredi onayı alacak kişilerin diğer bankalara nazaran daha düşük faizlerden yararlanacağını da söylemek istiyoruz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka sizlere 5 dakika içinde sonuç vermektedir. 

ZİRAAT BANKASI 

Ziraat Bankası üzerinden alınan emekli maaşı ile birlikte, sizlerde istediğiniz zaman kredi alabilirsiniz. Kredi notunuz uygun ise başvurunuzu yaparak hemen onay alacaksınız. Kredi notunuza göre işlem yapacak ve bu kredileri istediğiniz zaman hesaplarınıza atarak kullanacaksınız. Kredi notu uygun olan herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra kredi ödemelerini hesaplarına atabilecek ve bu ödemeler ile birlikte, kredi kullanımını da yapacaklardır. Ziraat Bankası emekli maaşı alan kişiler, borç kapatma kredisi de kullanacaklardır.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

VAKIFBANK VE HALKBANK 

Diğer 2 kamu bankası olan Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan hemen sonra sizlere sonuç verilir ve bu sonuca göre ne kadar onay alacağınızı görürsünüz. Kredi notu uygun olan herkes bu kampanyalardan faydalanacak ve bu kampanyalar dahilinde, emekli maaş hesapları üzerinden bu bankalardan kredi alabileceklerdir.