14 Nisan gram altın fiyatları hareketli seyrine devam ediyor. Gram altın fiyatları Sabah saatlerinde 925 liranın üzerine çıkarken şu sıralar yeniden yükselişe geçti. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş ise yatırımcıları uyarmaya devam ediyor. 2022 yılının oldukça ilginç geçtiğini söyleyen İslam Memiş, altın alınması ve satılması gereken dönemler hakkında da yatırımcılara önemli tüyolar verdi.

Gözden kaçırmayın

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var? Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var?

14 Nisan altın fiyatları yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından sabah saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde araştırman başlıklar arasında bulunuyor. Haftanın 4. gününde altın fiyatları güne yine yükselişle başladı ve 925 lirayı aştı. Şu sıralarda ise gram altın fiyatı 928,91 TL, Çeyrek altın fiyatı 1523 TL, yarım altın 3045 TL ve cumhuriyet altını ise 6067 TL civarında işlem görüyor. Yaptığı yorumlarla zaman zaman dikkatleri üzerine çeken altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş ise yatırımcılara yeni bir uyarıda bulundu. 2022 yılının oldukça ilginç bir yıl olduğunu belirten İslam Memiş, Bundan sonraki süreç hakkında detaylı bilgiler verdi ve Mayıs ayını işaret etti.

14-nisan-gram-altin-fiyatlari-yine-koptu-gidiyor-altin-kahini-cok-ilginc-seyler-oluyor-diyerek-u

Altın fiyatları yükselmeye devam edecek

Altın ve para piyasaları uzmanı İslami Memiş yükselmeye devam eden altın fiyatları ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Yükseliş trendinin bir süre daha devam edeceğini söyleyen İslam Memiş, 2022 yılının oldukça hareketli başladığını ve bundan Sonrasında da çok ilginç bir yıl olacağını vurguladı. Bu yıl altın, gümüş ve paraların birbiriyle yarışacağını söyleyen İslam Memiş, Bazen Kripto paralarda bazen su altında Yükseliş göreceğimizi söyledi. Ancak Merkez Bankası'nın sert düşüş ve yükselişlere bundan sonra izin vermeyeceğini belirten İslam Memiş, Ayrıca yatırımcılar için yapmaları gerekenleri de tek tek anlattı.

14-nisan-gram-altin-fiyatlari-yine-koptu-gidiyor-altin-kahini-cok-ilginc-seyler-oluyor-diyerek-u-2

İslam Memiş’ten önemli tüyolar

İslam Memiş yatırımcılara sepet yapma uyarısında bulunurken, Bunun nasıl olacağını da bir örnek vererek anlattı. İşte İslam Memiş'in yatırımcılara o tavsiyesi; “Sepet yapacaksınız. Elinizde 10 bin liranız var. Yüzde 25 ile TL de dururum. 2500 lira ile döviz alırım. 2500 lira ile altın ve gümüş alırım. 2500 lira ile kripto para alırım. Varlığımızı çeşitlendireceğiz.” Ünlü altın ve para piyasaları uzmanı bu şekilde sepet yapanların hiçbir zaman kaybetmeyeceğini belirterek tek bir kaleme yatırım yapmanın doğru olmadığını dile getirdi.